[wzmacniacz] Który wzmacniacz

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

[wzmacniacz] Który wzmacniacz

Post autor: blachy » czw sie 03, 2006 09:16

Witam forumowiczów,

Mam w samochodziku radyjko Clarion DB358 - mocno podstawowy model, ale mi wystarcza. Do tego połączony jest zestaw głośników PowerBass ES-6Cv.2 Evolution. Oczywiście drzwi są wygłuszone matami. Gra to fajnie, ale wiadomo, głosniki mają 85W RMS, zaś radio może im dostarczyć raptem 25W RMS. Stąd cudów nie można oczekiwać. Chciałbym zamontować wzmacniacz. Mysłałem o proponowanym na naszym forum Carpower HPB-604+, jednak mój instalator poleca Ground Zero Titanium GZTA 4000TX, który jest o około 150zł droższy. I teraz pytanie, czy warto dopłacać? Dodam, że w przyszłości chciałbym podłączyć jeszcze z tyłu subwoofer (na pewno nie duży).
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony śr wrz 27, 2006 09:12 przez blachy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » czw sie 03, 2006 09:31

GZ ma lepszą marke niż carpower, ale osobiście nie słuchałem i nie miałem w rękach GZ
nie mniej, wziąłbym właśnie GZa :)



Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » czw sie 03, 2006 10:19

Też tak myślałem i pewnie się zdecyduję na GZ, poczekam jednak jeszcze może na jakieś inne opinie :)



Awatar użytkownika
Dj Darecki
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2252
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 18:08
Lokalizacja: NEB-raska
Kontakt:

Post autor: Dj Darecki » czw sie 03, 2006 10:32

SoundStream USA 364 :)

Jest na Allegro za 500 zl :bigok:

http://www.allegro.pl/item118860721_sou ... hotos.html


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252216][size=142][b][u]>>>VR6 US Mexicanos<<<[/size][/b][/u][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122620][size=142][b][u]>>>Black 1.9TD<<<[/size][/b][/u][/url]


[img]http://img4.imageshack.us/img4/148/podpis1.jpg[/img]

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » czw sie 03, 2006 12:21

Dj Darecki pisze:SoundStream USA 364 :)

Jest na Allegro za 500 zl :bigok:

http://www.allegro.pl/item118860721_sou ... hotos.html
Dokladnie...jest takze Helix i pare innych naprawde super pieców...widzialem tez signata model mark tylko ze 6 kanalówka..bardzo dobra seria sam mam takiego na przodzie tylko ze 2 kanalówke i movy ma pod dostatkiem a napedzam nim Hertze HSK 165



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » czw sie 03, 2006 19:04

Zdecydowanie wciągnąłbym tego soundstreama.

Pozdro :pub:



Awatar użytkownika
rademal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt lut 01, 2005 01:57
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: rademal » czw sie 03, 2006 22:19

Pisze do wszystkich ODRADZAM Carpowery maja rozne i czesto pala głośniki! Zamontowalem 3 takie same wzmachole w 3 roznych autach w dwóch z powerbassami w jednym JBL. Niezależnie od tego we wszystkich konfiguracjach spaliły sie głosniki
Powerbassy w jednym tweeter w drugim woofer a w JBL oba tweetery mimo ze sprzet był wygrzewany :) nie polecamm!!!


Klik! Klik! www.golf4.fotolog.pl

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pt sie 04, 2006 08:12

rademal@wp.pl pisze:Pisze do wszystkich ODRADZAM Carpowery maja rozne i czesto pala głośniki! Zamontowalem 3 takie same wzmachole w 3 roznych autach w dwóch z powerbassami w jednym JBL. Niezależnie od tego we wszystkich konfiguracjach spaliły sie głosniki
Powerbassy w jednym tweeter w drugim woofer a w JBL oba tweetery mimo ze sprzet był wygrzewany :) nie polecamm!!!
Heh pewnie za bardzo wysterowales piec i dostawaly za duzą moc...ale suma sumarum ja duzo slyszalem negatywnych opini na temat tych pieców...ze te z allegro to sa z odzutu itp



Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » pt sie 04, 2006 10:00

To już chyba podziękuję wzmacniaczom carpower i zakupię tego Ground Zero. Wyjdzie drożej, ale spokojny bardziej będę...
Dzięki za pomoc.



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pt sie 04, 2006 10:06

blachy pisze:To już chyba podziękuję wzmacniaczom carpower i zakupię tego Ground Zero. Wyjdzie drożej, ale spokojny bardziej będę...
Dzięki za pomoc.
A nie wolisz uzywki wyzszej klasy o tego ground zero....masz obecnie na allegro duzy wybór w naprawde dobrej jakosci piecach



Awatar użytkownika
rademal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt lut 01, 2005 01:57
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: rademal » pt sie 04, 2006 10:20

ćwikła pisze:
rademal@wp.pl pisze:Pisze do wszystkich ODRADZAM Carpowery maja rozne i czesto pala głośniki! Zamontowalem 3 takie same wzmachole w 3 roznych autach w dwóch z powerbassami w jednym JBL. Niezależnie od tego we wszystkich konfiguracjach spaliły sie głosniki
Powerbassy w jednym tweeter w drugim woofer a w JBL oba tweetery mimo ze sprzet był wygrzewany :) nie polecamm!!!
Heh pewnie za bardzo wysterowales piec i dostawaly za duzą moc...ale suma sumarum ja duzo slyszalem negatywnych opini na temat tych pieców...ze te z allegro to sa z odzutu itp
3 osoby 3 różne ustawienia i 3 awarie :) gain w zadnej konfiguracji nie był mocniej niż 50%


Klik! Klik! www.golf4.fotolog.pl

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pt sie 04, 2006 10:23

rademal@wp.pl pisze:
ćwikła pisze:
rademal@wp.pl pisze:Pisze do wszystkich ODRADZAM Carpowery maja rozne i czesto pala głośniki! Zamontowalem 3 takie same wzmachole w 3 roznych autach w dwóch z powerbassami w jednym JBL. Niezależnie od tego we wszystkich konfiguracjach spaliły sie głosniki
Powerbassy w jednym tweeter w drugim woofer a w JBL oba tweetery mimo ze sprzet był wygrzewany :) nie polecamm!!!
Heh pewnie za bardzo wysterowales piec i dostawaly za duzą moc...ale suma sumarum ja duzo slyszalem negatywnych opini na temat tych pieców...ze te z allegro to sa z odzutu itp
3 osoby 3 różne ustawienia i 3 awarie :) gain w zadnej konfiguracji nie był mocniej niż 50%
W takim razie widac jakies jakosci są to piece



Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » pt sie 04, 2006 10:51

ćwikła pisze: A nie wolisz uzywki wyzszej klasy o tego ground zero....masz obecnie na allegro duzy wybór w naprawde dobrej jakosci piecach
Myślałem o tym trochę, jednak boję się trochę używki. Co nowe to nowe. Ma gwarancje i jest pewne. A ten GZ chyba jakąś porażką nie jest i dla mnie wystarczy (audiofilem nie jestem :) ).

W każdym razie jeszcze się zastanowię...



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pt sie 04, 2006 10:58

Powiem ci tak...nigdy nie kupilem jeszcze nowki( oprócz glosników) i nigdy nie mialem problwmów...a wole kupic uzywke klasy wyzszej niz za tą cene nówke klasy budzetowej


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości