Golf 5 radio nie zżerające prądu

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Kumek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sie 04, 2014 18:03

Golf 5 radio nie zżerające prądu

Post autor: Kumek » pt mar 13, 2015 15:23

Witam. Szukam radia do mojego golfa 5. Myślałem o jakimś fabrycznym ale może być nieoryginalne. Nie interesują mnie żadne chińskie noname.

Oczekuje od radia żeby posiadało port usb, aux, i odtwarzacz cd z mp3. Najlepiej żeby ładnie się komponowało, seryjnie mam rcd 300.
Mógłby ktoś polecić ciekawego?
Czy inne radio będzie mi zżerało prąd? Jest ktoś z małopolski, najlepiej okolic Nowego Sącza kto byłby w stanie doradzić coś na temat radia i zamontować mi je tak żeby nie zżerało prądu? Bo podobno trzeba zmieniać gateway. Mój golf V to rocznik 2004 model 2005.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Golf 5 radio nie zżerające prądu

Post autor: Kamel » pn mar 23, 2015 14:08

Kumek pisze:Oczekuje od radia żeby posiadało port usb, aux, i odtwarzacz cd z mp3. Najlepiej żeby ładnie się komponowało, seryjnie mam rcd 300.
Aux masz i w RCD300, zreszrą USB również możesz mieć poprzez dorzucenie Media-In.
Jeśli chodzi o mp3 to były RCD300 z mp3, ewentualnie iść już w nowszą serię, tj. RCD310, RCD510, RNS510. Mają mp3, mają Aux a USB również uzyskasz poprzez Media-In.
Kumek pisze:Czy inne radio będzie mi zżerało prąd?
Fabryczne nowszej serii tak - pomoże wymiana Gateway-a.
Niefabryczne nie będzie, przy czym jeśli masz MFA+ czy multifunkcję to nie wszystko może działać.

Wszystko zależy również od kwoty, jaką chcesz na to przeznaczyć.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Kumek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sie 04, 2014 18:03

Re: Golf 5 radio nie zżerające prądu

Post autor: Kumek » pn mar 23, 2015 21:04

Z fabrycznych myślałem o rcd510, ma wszystko co potrzebuje, usb, SD, mp3 i zmieniarkę. Kwota jaką jestem w stanie przeznaczyć to ok 800-900zl. Szukam kogoś kto by mi to ogarnął bo nie chce uszkodzić kokpitu przy demontażu. No i getway tez bym chciał w tej kwocie zmienić pod radio.

Ewentualnie szukam jakieś 2din z podobnymi możliwościami byle nie rozladowywalo akumulatora. Jezeli nie fabryczne to byle nie no name.




w220.com.pl już dostępne z Tapatalk



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości