Lanzar Max 10 vs Magnat BS30

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
emhaem
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 21:17
Lokalizacja: Częstochowa

Lanzar Max 10 vs Magnat BS30

Post autor: emhaem » sob lut 14, 2015 20:03

Witam,
Mam głośnik Lanzar Max 10 800W w skrzyni.. no właśnie, w takiej.
http://astronik.pl/5823-thickbox_defaul ... woofer.jpg
Chciałbym wymienić tą skrzynke na budżetowy Magnat BS30.
Nie ukrywam, że więcej hałasu robi, niż fajnego basiku. Czy warto w ogóle to zmieniać? Będzie różnica na +? Czy raczej na minus?
Proszę o doradzenie, z góry wielkie dzięki.

Wzmacniacz, który posiadam to Magnat Rock 6000.
Pozdrawiam serdecznie.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Lanzar Max 10 vs Magnat BS30

Post autor: powalla » sob lut 14, 2015 22:14

Może lepiej weź Re audio rex10s4 lub jak za drogo to Powerbass ps12 już w skrzynce i to za 169zł :bajer:

Magnaty sobie daruj . Oczywiście na próbę możesz sklepać nową , "normalną" skrzynkę do tego Lanzara i posłuchać , czy Ci się spodoba.



Awatar użytkownika
emhaem
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 21:17
Lokalizacja: Częstochowa

Lanzar Max 10 vs Magnat BS30

Post autor: emhaem » sob lut 14, 2015 22:27

Właśnie chciałem coś tak 200 zł.
Generalnie nie mam zdolności manualnych do bicia nowych skrzynek i generalnie bym wolał zakupić coś nowego, a sprzedać tą.. głupie zakupy "aby coś grało", ale to ciężko nazwać graniem, bo to jedynie powoduje hałas, a nie jakiś ładny bass.

Dlatego zwracam się do Was, ludzi, którzy mają doświadczenie, pojęcie.
Czyli mam rozumieć, że Powerbass da mi skok w przód jeśli chodzi o dźwięk i warto przejść z tej pseudo "konstrkcji" ?

Mowa o tym: http://allegro.pl/powerbass-ps-12c-subw ... 17366.html" onclick="window.open(this.href);return false; czy http://allegro.pl/subwoofer-powerbass-p ... 70618.html" onclick="window.open(this.href);return false; bo wysyłka free, więc wyjdzie podobnie. Jakieś różnice między tymi sprzętami będzie?

Z góry wielkie dzięki za pomoc! :) Życzę miłej nocy oraz oczekuję na odpowiedź. :D



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Lanzar Max 10 vs Magnat BS30

Post autor: powalla » sob lut 14, 2015 23:33

Ja wziąłbym tę w closed od Essy , bo nie lubię "tanich klocków" w BR , tym bardziej że to 12" membrana , a i wzmacniacz też masz nie najwyższych lotów by konkretnie trzymać ten subwoofer za pysk .



Awatar użytkownika
emhaem
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw wrz 19, 2013 21:17
Lokalizacja: Częstochowa

Lanzar Max 10 vs Magnat BS30

Post autor: emhaem » pn lut 16, 2015 17:46

Żeby nie otwierać nowego tematu, to zapytam tutaj. Na ile można wycenić tą moją "skrzynie"
W takiej konstrukcji Obrazek
i głośnik Lanzar Max 10'? Wiadomo, że brak gwaranacji, ale wszystko sprawne. Jaka cena jest ceną dobrą? Nie mam zamiaru wystawiać kosmiczne ceny tylko taką, która jest odpowiednia. Myślę, że osoby, które mają w tym doświadczenie mogą mi powiedzieć ile takie coś jest warte, z góry dzięki :)

Może chociaż pare dyszek się zwróci :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości