naglosnienie w golfie II

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

marcinmen987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:42
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

naglosnienie w golfie II

Post autor: marcinmen987 » wt lip 25, 2006 23:29

witam mam pytanie jak wzomcnic polke w golfie II na glosniki bo mam bardzo duze glosniki i nie wiem czy mi nie peknie i jak najlepiej rozmiescie glosniki mam dwa basowe glosniki i 4 gwizdki



Awatar użytkownika
J3L3N
give it the gun
give it the gun
Posty: 989
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 09:36
Lokalizacja: Lbk

Post autor: J3L3N » wt lip 25, 2006 23:33

marcinmen987, najl;epiej zrob polke z mdfu:) Oklej jakims fajnym materialem pod kolor i masz gotowe:) A co do glosnikow w polce to sie niewypowiadam duzo osob odradza:P a jak z rozmieszczeniem to tez ci niepomoge bo tak jak pisalem niktj uz w polke niewsadza lepiej zbij sobie zkrzynie z mdfu i wsadz te glosniki w skrzynie:) a gwizdki uzyj do przodu na zwrotnicy ze swoimi glosnikami w drzwiahc:)


[size=117]
Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!
[/size]

Awatar użytkownika
tomi1106
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: pt maja 19, 2006 13:54
Lokalizacja: Bytom - Miechowice
Kontakt:

Post autor: tomi1106 » wt lip 25, 2006 23:57

J3L3N pisze:marcinmen987, najl;epiej zrob polke z mdfu:) Oklej jakims fajnym materialem pod kolor i masz gotowe:) A co do glosnikow w polce to sie niewypowiadam duzo osob odradza:P a jak z rozmieszczeniem to tez ci niepomoge bo tak jak pisalem niktj uz w polke niewsadza lepiej zbij sobie zkrzynie z mdfu i wsadz te glosniki w skrzynie:) a gwizdki uzyj do przodu na zwrotnicy ze swoimi glosnikami w drzwiahc:)
No pewnie. Zresztą MDF jako pójka bedzie Ci drżał od takich głośników. Lepiej zbij skrzynie.


[b][color=red][size=142]Kupię springi -40 mm pod silnik 1.3![/size][/color][/b]


[b]Forumowicze z Bytomia[/b] - pokażcie się !!! :pub:
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/effc0691d59bac9a.html][img]http://images2.fotosik.pl/268/effc0691d59bac9am.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr lip 26, 2006 16:23

Witam z tymi głośnikami wymyśl jakieś bajery w stylu super hiper bas i wystaw na allegro.Potem przejrzyj forum(także np elektroda.pl),podaj ile będziesz miał kasy i czego słuchasz, a my postaramy ci pomóc.Głośniki z tyłu to tak jakbyś na koncercie stał tyłem do estrady.



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » śr sie 02, 2006 02:13

te plyty z mdf-u to jak sie kupuje ?

na metry czy to sa jakies cale arkusze ??

jak sie kstaltuje cena takich plyt ??



Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Re: naglosnienie w golfie II

Post autor: mag2k3 » śr sie 02, 2006 09:36

marcinmen987 pisze:witam mam pytanie jak wzomcnic polke w golfie II na glosniki bo mam bardzo duze glosniki i nie wiem czy mi nie peknie i jak najlepiej rozmiescie glosniki mam dwa basowe glosniki i 4 gwizdki
CO? :otepienie:
Napisz może co masz za głośniki bo określenie bardzo duże wiele mi nie mówi.
Podaj firmę i rozmiar a najlepiej modele tych głośników.

Nie mam pojęcia jak ty chcesz nagłośnić samochód bez urazy ale lepiej będzie grać fabryczne nagłośnienie malucha.
Z tego zestawu co posiadasz prawdopodobnie nic nie zrobisz chyba że te bardzo duże głośniki mają rozmiar 16,5 , ale wtedy byś się nie martwił o wzmocnienie półki.

Jak napiszesz co to za głośniki to pomyślimy co można sprzedać czy ewentualnie dokupić.
Z ciekawości zapytam przez jaki wzmacniacz chciałeś te duże głośniki podłączyć.

Mam nadzieje że nie jesteś jedną z osób które wiedzą zawsze lepiej i nie będziesz się upierał że to ma grać na tym co masz, bo prawda jest taka że nikt ci nie powie jak to podłączyć żeby to jakoś grało to po prostu niemożliwe.
[Mówiąc jakoś grało mam na myśli przyjemnie dla ucha bo buczeć czy coś w tym stylu to może i będzie.]

[ Dodano: 02 Sie 2006 09:56 ]
daaroo pisze:te plyty z mdf-u to jak sie kupuje ?

na metry czy to sa jakies cale arkusze ??

jak sie kstaltuje cena takich plyt ??
Kupuje się normalnie dajesz im kasę a oni w zamian dają płytę :satan:
Hehe wybacz głupi żart :pub:

Tu powinieneś znaleźć to co cię interesuje:
http://www.allegro.pl/item117144443__pl ... lecam.html

Jednak wiadomo nie kupuj płyt z allegro więcej za przesyłkę zapłacisz idź do stolarza w mieście on powinien mieć takie płyty, co do wymiarów to u stolarza kupisz w dowolnych ale pewnie to drożej wyniesie, najlepiej było by w hurtowni budowlanej je znaleźć.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

mortas
Fuel is my Blood
Fuel is my Blood
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mortas » śr sie 02, 2006 18:35

W hurtowni płyt sprzedadzą całą płytę, bo nie chcą się rozdrabniać i zostawać z odpadami IMHO lepszy już ten stolarz. I zamówienie w interesujących Cię rozmiarach. Czasami Castorama ma dobre ceny i tną na wymiar.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47926]>>MOJA BYŁA LALECZKA<<[/url]
[url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_14129.jpg[/img][/url]

www.konstel.webs.com

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » śr sie 02, 2006 19:58

znalazlem u siebie w domu spory kawalek z podlogi z busa :wink:

tylko troche budny ale sie pomaluje :)



Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » śr sie 02, 2006 21:04

daaroo pisze:znalazlem u siebie w domu spory kawalek z podlogi z busa :wink:

tylko troche budny ale sie pomaluje :)
Właśnie ważne jest aby go zabezpieczyć niestety mdf jest wrażliwy na wilgoć i jak nie będzie właściwie zabezpieczony zgnije.
Pomaluj go bardzo dokładnie jakimś lakierem zabezpieczającym, najlepiej z 2 razy ja pierścienie czy dystanse maluję zawsze parę razy, ale to mniejsza powierzchnia no i w drzwiach zawsze więcej wilgoci jest niż w szczelnym bagażniku, mimo wszystko im lepiej go zabezpieczysz tym mniej później problemów będzie.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » śr sie 02, 2006 22:04

mag2k3 pisze:Właśnie ważne jest aby go zabezpieczyć niestety mdf jest wrażliwy na wilgoć i jak nie będzie właściwie zabezpieczony zgnije.
Pomaluj go bardzo dokładnie jakimś lakierem zabezpieczającym, najlepiej z 2 razy ja pierścienie czy dystanse maluję zawsze parę razy, ale to mniejsza powierzchnia no i w drzwiach zawsze więcej wilgoci jest niż w szczelnym bagażniku, mimo wszystko im lepiej go zabezpieczysz tym mniej później problemów będzie.
spoko, to sie wie

przygotowywalem kiedys deski na schody.

Zostalo mi troche kaponu i lakieru wiec bez obaw :)



Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » śr sie 02, 2006 22:10

Tak tylko przypominam w razie co jak by ktoś ze śledzących wątek nie wiedział
:pub:


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości