Komplet car audio z allegro

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
sebal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 597
Rejestracja: pt lis 12, 2004 00:13
Lokalizacja: WWL

Komplet car audio z allegro

Post autor: sebal » wt sty 18, 2005 03:37

WItam wie ktoś jak to gra ? , czy naprawde to taka okazja? docelowo ma to siedzieć w golfie II http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38941678



adasko

Post autor: adasko » wt sty 18, 2005 04:51

Jak gra to nie wiem, ale cena utrzymuje się na stałym poziomie przynajmniej od dwóch miesięcy.
Pozdrawiam



Dario
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn paź 18, 2004 12:10
Lokalizacja: Klukowo
Kontakt:

Post autor: Dario » śr sty 19, 2005 23:34

Ja myśle że to lipa. Jeżeli interesuje Cię coś co porządnie gra to musisz wydać na to około 400 zł. Jeżeli nie jesteś wymagający to pewnie Ci wystarczy coś takiego. Ja wolałbym sobie troche odłożyć gotówki i kupić jakieś porządne głośniki np Hertza albo JBL ewentualnie z tańszych to polecam naszego Tonsila. Mój znajomy kupił jakiś rewelacyjny zestaw na allegro i teraz mu tylko pierdzą.



Awatar użytkownika
Ostrry
Panzerwagen fahrer
Panzerwagen fahrer
Posty: 107
Rejestracja: pn gru 27, 2004 18:14
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Ostrry » czw sty 20, 2005 00:05

hmm... wydaje mi sie ze nie jest to zbyt oplacalny zakup, chyba ze chcesz zeby cos poprostu gralo w aucie, jezeli nie doloz troche i za troche wiecej mozna kupic cos znacznie lepszego np jak wspomnial Dario Hertze, a jezeli zamiezasz rozbudowywac swoj zestaw to chyba najlepiej zaczac od zakupu mat wygluszajacych.



Awatar użytkownika
sebal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 597
Rejestracja: pt lis 12, 2004 00:13
Lokalizacja: WWL

Post autor: sebal » czw sty 20, 2005 01:49

Dzieki za odpowiedzi.



Awatar użytkownika
Wuzel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 24, 2004 09:18
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: Wuzel » pn sty 24, 2005 19:32

Z calym szacunkiem Ludziska. Wydaje mi sie ze jesli ktos sie pyta o glosniki w cenie 100 - 200 zl za komplet glosnikow 130 mm to nie wydaje mi sie zeby chodzilo mu o glosniki za 400 PLNow.
Jak by dobrze poszukac to mozna znalezc i glosniki za 1200 zl ale chyba nie chodzi o to pytajacemu. Takie jest moje odczucie.

Boje sie juz nawet Was pytac o wasza opinie nt. Boshmannow z allegro bo zaraz polecicie mi JBL lub Hertzy za 400.
Chcialbym by cos mi brzeczalo w miare dobrze w samochodzie ale nie mam zamiaru wystepowac w zawodach caraudio.
Pozdrawiam. Peace4@LL



rafka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 28, 2004 19:32

Post autor: rafka » pn sty 24, 2005 20:17

przyznam się że kupiłem te głośniczki,byłem troche zdziwiony jak grają,dla mnie wystarczy nie mają tyle basu co te za 400 ale dają sobie rade,jak zrobie otwory w tapicerce w drzwiach to się okaże w pełni jak grają



rafka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 28, 2004 19:32

Post autor: rafka » pn sty 24, 2005 20:22

przyznam się że kupiłem te głośniczki,byłem troche zdziwiony jak grają,dla mnie wystarczy nie mają tyle basu co te za 400 ale dają sobie rade,jak zrobie otwory w tapicerce w drzwiach to się okaże w pełni jak grają



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn sty 24, 2005 21:04

Odpuść sobie te głośniki nie warto za nie dac nawt 100 mam kumpla na pdobnych komponetach jeżdzi dzwięk jest uparcie jednostajny nawet pod wpływem regulacji. Ciagnie wszystko na pionku deh 7400 więc zwrotka jest tam wystarczająco rozbudowana za te cene lepiek kup sobie boschmanki 2 drożne odseparowane dobrze wygłusz drzwi i pożadnie przymocuj głosniki naprawde zaskakują dźwiekiem. Jak na te firme.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Wuzel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 24, 2004 09:18
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: Wuzel » wt sty 25, 2005 13:11

TUTENHAMON pisze:"....za te cene lepiek kup sobie boschmanki 2 drożne odseparowane dobrze wygłusz drzwi i pożadnie przymocuj głosniki naprawde zaskakują dźwiekiem. Jak na te firme.
Wiec do takiego zwyklego sluchania Boshmanny w zupelnosci starczaja - jesli ktos nie zamieza wystepowac w zawodach caraudio?? I daja wystrarczajace efekty do spokojnego sluchania ??



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt sty 25, 2005 13:22

tak polecam model na stronie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=39977648 gdzieś widziałem tańsze ale musisz poszukać ja dałem 185 nadają się do grania z radia, a jeśli lubisz moc i czuć masaż na pleckach można podpiąć dopał dają 89 wat w rms i naprawde jestem zaszokowany dźwiękiem za takie pieniążki. Miałem i pożądne pionki za które dałem ponad 700 zł. I nie potrzebnie traciłem tyle kasy taki sprzęt to tylko na zawody i to sound off na draga wystarczą te bosche a do normalnego słuchania to aż za dobre. pamietaj o wygłuszeniu drzwi i dystansie.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Wuzel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 24, 2004 09:18
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: Wuzel » wt sty 25, 2005 16:02

Dzieki za opinie :pub:



goferek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:19
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: goferek » czw gru 08, 2005 14:13

Jak sie ma umiejetnosci i troszke pomyslow to i z Byle czego mozna wydusic ladna nutke. Ja mam odtwarzacz JVC 4x45w na audio do tego glosniczki 50w z przodu i z tylu glosniczki basowe. Nie jestem za takimi rozwiazaniami ale jak to mowia "jak sie niema co sie lubi ,to sie lubi co sie ma". :) Gra to przyzwoicie. a na inne rozwiazania mnie nie stac. pozdro


Misiek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości