Wewnetrzna antena

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Lipcio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 17, 2013 16:16

Wewnetrzna antena

Post autor: Lipcio » pt lis 22, 2013 22:48

Siema,
Jako ze moja antena w MK III jest nieladnie mowiac do dupy i raz lapie raz nie to pomyslalem zeby zainwestowac w wewnetrzna antene. Czy dziala ona na takiej samej zasadzie jak ta fabryczna?
I jeśli tak, to czy jesli taka antena zmiesci mi sie tam wepchnac ja za radio w te kable to czy to jest mozliwe ze bedzie odbierac normalnie stacje? http://allegro.pl/wewnetrzna-antena-sam ... 21155.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
burillo
only vag
only vag
Posty: 57
Rejestracja: pt lis 08, 2013 20:45
Lokalizacja: Andrychów

Wewnetrzna antena

Post autor: burillo » sob lis 23, 2013 01:58

Siema ja miałem kiedyś antene schowana pod maska koło podszybia taki " dość długi bat"(jak drut spawalniczy) kupywałem to na allegro za pare PLN i powiem Ci że bardzo fajnie to ściagało stacje :pub:


Nisko latam

Lipcio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 17, 2013 16:16

Wewnetrzna antena

Post autor: Lipcio » sob lis 23, 2013 14:18

podobna do tej co wstawilem ?:D Myslalem zeby pociagnac kabel pod przednia szybe tam przy nawiewie polozyc



Awatar użytkownika
burillo
only vag
only vag
Posty: 57
Rejestracja: pt lis 08, 2013 20:45
Lokalizacja: Andrychów

Re: Wewnetrzna antena

Post autor: burillo » sob lis 23, 2013 16:59

Podobna ale nie taka sama a co do tej co ty pokazałeś w linku to kumpel w Polo ma ja przyklejona na przedniej szybie nad lusterkiem jeden minus ze ją widać ale też fajnie odbiera kabel ciągnoł od radia do słupka od strony kierowcy i podsufitka ale jak dla mnie to za duzo roboty by było no chyba ze masz w planach cos jeszcze działać np z podsufitka:) to przy okazji byś sobie zrobił


Nisko latam

Lipcio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 17, 2013 16:16

Wewnetrzna antena

Post autor: Lipcio » sob lis 23, 2013 20:24

Wytlumaczy mi tylko ktos co i jak z kostka? Wiem ze na gorze w radiu wchodzi u mnie kostka z glosnikami a na dole zasilanie. W antenie jest wtyczka do radia i do zasilania. Jak to podlaczyc do kostki?



Awatar użytkownika
burillo
only vag
only vag
Posty: 57
Rejestracja: pt lis 08, 2013 20:45
Lokalizacja: Andrychów

Wewnetrzna antena

Post autor: burillo » sob lis 23, 2013 20:48

Normalnie do zasilania +12v


Nisko latam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości