Zmiana Radia na 2din - problem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

RafalP23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: wt lip 23, 2013 17:53

Zmiana Radia na 2din - problem

Post autor: RafalP23 » pt sie 09, 2013 19:01

Witajcie

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego mam problem z radiem (dostałem od znajomego)
Po włączeniu automatycznie przechodzi w opcje RADIO - wsio gra ... stacje są jest OK - dzwięk jakiś nie taki (szumy są czasami)
Ale poprzejściu na CD/DVD niestety ale pokazuje się taki kominukat -> http://zapodaj.net/fde20f7826f77.jpg.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Niestety nie mam podłączonego wszystkiego z tyłu radia ... tylko dwie główne kostki ISO lecz tej górnej nie mam ! -> http://zapodaj.net/6005dfb18351e.jpg.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Radio wcześniej jeździło w VW Sharan 2000rok - teraz dostałem je do swojej Bory również 2000 rok.
proszę o poradę co mogę z Tym fantem zrobic


VW Bora Kombii / 2000 / 1,9TDI / 115KM / AJM

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zmiana Radia na 2din - problem

Post autor: Haki » pt sie 09, 2013 22:49

Pokazuje taki komunikat i ostrzega / blokuje ,że podczas jazdy nie oglądniesz filmu etc :bajer:
Wsadź samą muzę --- nie powinno być tego komunikatu


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

RafalP23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: wt lip 23, 2013 17:53

Zmiana Radia na 2din - problem

Post autor: RafalP23 » pn sie 12, 2013 20:52

Po włożeniu samej muzyki nagranej w zwykłej AUDIO lub foldery dalej ten sam komunikat.

W Sharanie chodziło bez problemów ogladanie filmów podczas jazdy.


VW Bora Kombii / 2000 / 1,9TDI / 115KM / AJM

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Zmiana Radia na 2din - problem

Post autor: powalla » pn sie 12, 2013 22:14

Podłącz kabelek zielony do masy i z bani , a dlaczego to poczytaj forum i ....manual !



RafalP23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: wt lip 23, 2013 17:53

Zmiana Radia na 2din - problem

Post autor: RafalP23 » śr sie 14, 2013 19:54

Powiem Tak. - Zoelony ? to chyba w tym momencie to ja jestem.

Moja kostka wygląda o tak -> http://zapodaj.net/faebf1fbbbdd4.jpg.html" onclick="window.open(this.href);return false; <- reczna produkcja ;)

Co do manuala radia niestety nie mam gdyz to radio dostalem w "spadku" ;)

Wyczytałem również że jeden kabel a dokładniej Niebiesko Biały służy do oryginalnych odtwarzaczy podczas szybszej jazdy podgłaśnia się samoczynnie.

Odnalazłem głęboko schowaną trzecią kostkę do radia. jest tylko w tej kostce wpięty telefon ( dokladnie wszystko pod Nokie starą)



EDYTUJE:

znalazłem również dwa ZIELONO SZARE - jakies 10cm wyżej są dwa spięte w jeden. nie wygląda to na fabryczne mostkowanie.


VW Bora Kombii / 2000 / 1,9TDI / 115KM / AJM

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Zmiana Radia na 2din - problem

Post autor: powalla » śr sie 14, 2013 20:25

Nie będę strzelał w tych kabelkach ale w takich odtwarzaczach jest fabryczne zabezpieczenie że nie można oglądać DVD bez zaciągnięcia hamulca ręcznego (tu podłącza się najczęściej zielony kabelek) . Jeśli radio na tym kabelku nie ma minusa , to na wyświetlaczu będziesz miał napis że oglądanie jest niemożliwe w czasie jazdy . Podłączając ten kabelek od razu do masy radio "myśli " że cały czas masz zaciągnięty ręczny hamulec (auto stoi) i normalnie leci obraz . Który to u Ciebie kabelek nie mam pojęcia i nie chcę doradzać , bo nie znam tego radia i podanie masy na inny kabelek może skończyć się spaleniem radia.



emek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 18, 2010 16:31

Zmiana Radia na 2din - problem

Post autor: emek » sob sie 24, 2013 18:41

Wstukaj w googlach nazwe radia, znajdź manuala, sprawdź w nim, który pin ma nazwę "handbrake" czy "parking brake" i do masy go



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości