WV T4 MULITIVAN PROSZE O POMOC...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

słooodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 08, 2012 00:53
Lokalizacja: Kowal

WV T4 MULITIVAN PROSZE O POMOC...

Post autor: słooodki » wt lut 12, 2013 16:51

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZOW!
Chcialbym zrobic CA w VW T4 i prosilbym o kilka porad.
Dysponuje radiem sony xplode 4x52 i chcialbym zeby ono zostalo (lepiej przeznaczyc te pieniadze na cos innego do zestawu).
Pierwszym problemem jaki zauwazylem jast brak otworow technologicznych w przednich dzwiach. Z drugiej strony boczka plastiku widac tylko obrys i to ze powinien tam byc otwor. Przednie dzwi sa juz prawie calkowicie wygluszone (reszte poprawie i dokoncze).
Prosze o porade czy wycinac otwory tam na glosniki czy rozejrzec sie za boczkami z otworami?
Nie mam jeszcze glosnikow zadnych kupionych i tu tez prosze o porade. Mam zamiar montowac twitery, glosniki w konsoli (10 cm bodajze) bo ich tam nie ma no i chcialem cos zamontowac w dzwiach ale tu nie mam pojecia jaki zasosowac glosnik.
Prosilbym tez o porade za jakimi glosnikami sie rozgladac i co by sie nadawalo. To wszystko chialbym tez wpiac pod wzmacniacz. Moze ma ktos pomysl jak to wszystko skomponowac zeby cos tam gralo w tym samochodziku. Prosze o porade pozdrawiam i czekam na odp. :-)



Awatar użytkownika
Raadek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 10:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

WV T4 MULITIVAN PROSZE O POMOC...

Post autor: Raadek » wt lut 12, 2013 21:54

Moderator p.Powalla ma takie auto bardzo dobrze nagłośnione :smirk:
Poszukaj na forum,pewnie znajdziesz info.


Natural Sound

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

WV T4 MULITIVAN PROSZE O POMOC...

Post autor: powalla » śr lut 13, 2013 00:11

Słuchając kilkuset aut dochodzę do wniosku że to auto to ciężki temat ... o ile góra , środek i bas można łatwo mieć na "średnim poziomie" , to kickbas ...oj cuda się dzieją w tym aucie i chyba tylko rozbudowany proc alpiny dałby radę to skorygować i podciągnąć go ww. pasm ;)



słooodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 08, 2012 00:53
Lokalizacja: Kowal

Re: WV T4 MULITIVAN PROSZE O POMOC...

Post autor: słooodki » wt lut 19, 2013 22:53

No dzieki za posty w temacie :) Przesledziłem trochę postow kolegi i widze ze niesie duzą pomoc na forum za co wielki +. Wracając do multivana to prosiłbym o kilka rad co do zestawu. Nie jestem audiofilem tematy car audio sledze od niedawna . Kolego Powall widze ze dobrze przerobiłes temat multivana i masz o tym duze pojecie, co konkretnie i jakie firmy bys mi zaproponował? Chciałbym żeby było przyjemnie dla uszu ale też było w przstępnych cenach.Boczki do dzwi sa juz poszukiwane z otworami technologicznymi . Nie chce robić zadnej sztukówki;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości