Demontaż bety z passata b5?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Demontaż bety z passata b5?

Post autor: Vii » pt wrz 21, 2012 18:29

Witam. Mam taki problem. Wkładam blaszki do radia i prawa strona ładnie puszcza, dosłownie na dotknięcie, a lewa niestety ale nie chce puścić.. ktoś coś musiał wcześniej zepsuć. Co w takim wypadku zrobić żeby wyciągnać bete? Próbuje, próbuje na różne sposoby ale puścić nie chce :/



kamso567
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob paź 29, 2011 09:27

Demontaż bety z passata b5?

Post autor: kamso567 » sob wrz 22, 2012 10:36

radio same idzie wyciągnąć czy idzie razem z ramką montażowa?wyciągałem ostatnio u kolegi radio poszło a ramka nie chciała iść poszła lekko jedna strona a z drugiej te wszystkie zabezpieczenia(blaszki) były po wyginane na wszystkie strony, skończyło się tym że ramka do wyrzucenia, na hama wyszła ale miał zapasowa.
Jeśli masz te 2 blaszki do demontażu to nie powinno być problemu.



Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Demontaż bety z passata b5?

Post autor: Vii » sob wrz 22, 2012 15:00

kamso567 pisze:radio same idzie wyciągnąć czy idzie razem z ramką montażowa?
Idzie własnie razem z ramką montażową. Jedna strona po włożeniu wyjmaków totalnie puszcza, a druga strona nawet nie chce drgnąć :) i już nie wiem jak to radio wyciągnać ...



kamso567
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob paź 29, 2011 09:27

Re: Demontaż bety z passata b5?

Post autor: kamso567 » sob wrz 22, 2012 16:27

jeśli jedna puszcza to i druga powinna puścić spróbuj jakoś dłuższą blaszką nie musi być ten "wyjmak" jak to nazwałeś, bądź spróbuj między radiem a ta kieszenią i powinno samo radio wyjść a potem to już z górki, ramka ma także zaczepy o radio



Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Re: Demontaż bety z passata b5?

Post autor: Vii » sob wrz 22, 2012 16:51

kamso567 pisze:jeśli jedna puszcza to i druga powinna puścić spróbuj jakoś dłuższą blaszką nie musi być ten "wyjmak" jak to nazwałeś, bądź spróbuj między radiem a ta kieszenią i powinno samo radio wyjść a potem to już z górki, ramka ma także zaczepy o radio
Widzisz.. rzeczy niby łatwe nie okazują sie takie łatwe. Meczyłem sie wczoraj nad tym 2 H, na wszystkie sposoby i jedna strona radia za Chiny ludowe nie chce puścić. Próbuje dłuższą blaszka teraz to juz wpycham jak tylko da rady, kombinuje na wszystkie sposoby i nic. Jedyne co to pozostaje popróbować jeszcze miedzy radiem, a kieszenią z tym, ze boje sie uszkodzić plastiki... btw. ta blokadka to te blaszki które widać na fotce zaraz na początku radia od lewej??
Obrazek



kamso567
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob paź 29, 2011 09:27

Demontaż bety z passata b5?

Post autor: kamso567 » pn wrz 24, 2012 09:01

widzę w każdym prawie radiu są takie blaszki i po włożeniu blaszki z jednej i drugiej strony na raz radio powinno się wysunąć bez problemów, ktoś musiał je bardziej pozaginać, widzę że te zabezpieczenia są przykręcone do radia



pablo1987xxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 17, 2011 16:19

Demontaż bety z passata b5?

Post autor: pablo1987xxx » wt mar 05, 2013 21:29

a ja mam pytanie czy takie blaszki trzymające radio w kieszeni mozna gdzies dokupic np na allegro? jesli tak to poprosze o dokładną nazwe tego elementu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości