Jakie głosniki 16cm do drzwi ??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

michi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob sie 06, 2005 14:34
Lokalizacja: wild
Kontakt:

Jakie głosniki 16cm do drzwi ??

Post autor: michi » ndz maja 07, 2006 11:55

Witam !!!

Mam problem zamiezam kupis zestaw głosnikow 16 cm do przednich drzwi mojego autka :) ale nie mam pojacia jakie wybrac. Myslałem nad firmami takimi jak Pyle albo Hertz. Ale nie wiem czy to sie na cos nadaje :) za wszystkie porady z gory THX

Pozdrawiam MiChI



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Re: Jakie głosniki 16cm do drzwi ??

Post autor: Kiler » ndz maja 07, 2006 12:31

michi pisze:Witam !!!

Mam problem zamiezam kupis zestaw głosnikow 16 cm do przednich drzwi mojego autka :) ale nie mam pojacia jakie wybrac. Myslałem nad firmami takimi jak Pyle albo Hertz. Ale nie wiem czy to sie na cos nadaje :) za wszystkie porady z gory THX

Pozdrawiam MiChI
Troszkę o tym było i w tej kwocie najkorzystniej wypada PowerBass.


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

marrkizz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn lut 27, 2006 12:08
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: marrkizz » śr maja 17, 2006 00:21

Idąc za podpowiedzią poprzednika, potwierdzam pozytywne wrażenia z odsłuchu Powerbassów. Tylko koniecznie musisz powalczyć z wygłuszeniem drzwi (ale to chyba oczywiste). Już sobie wyobrażam co pokażą na wzmacniaczu.

pozdrawiam



Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » śr maja 17, 2006 10:25

Zależy jeszcze jakiej muzyki słuchasz, ale ponieważ w takiej kwocie raczej nie ma co wybrzydzać, popieram przedmówców. W tej cenie tylko Powerbass, najlepiej jeszcze parę złotych dołożyć i wybrać serię Chrome.


ex BvLin3K
Obrazek

Awatar użytkownika
zbyszekl17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 13, 2005 19:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zbyszekl17 » pt maja 01, 2009 08:52

Witam podpinam się pod ten temat nie chce zakładać nowego. Mam podobne pytanie jak kolega szukam jakiegoś zestawu na przód kwota ok 300 zł jeśli za 400 miało by być coś o niebo lepsze to zawsze mogą dołożyć. Posiadam radio Pioneer 4900 i z opinii użytkowników słyszałem że gra dość dobrze bez wzmacniacza. Dlatego też na razie chciał bym zamontować same głośniki no ale wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia jak zacznie brakować to i wzmacniacz trzeba będzie kupić a na końcu już jakiegoś suba. Tak wiec proszę o pomoc w dobraniu głośników które ew dadzą rade dobrze grać na samym radiu a później ewentualnie poradzą sobie wraz ze wzmacniaczem.


Niedługo to ja będe miał najpiękniejszego mk2 w polsce:)

Awatar użytkownika
Gozdus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob gru 09, 2006 17:45
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Post autor: Gozdus » pt maja 01, 2009 11:31

szukaj, szukaj, szukaj

nie licz na to żeby ktoś Tobie odpisał ponieważ jest milion takich tematów z takim pytaniem jak Twoje:)



Zablokowany

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości