Brzącząca tapicerka drzwi - Golf III

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Brzącząca tapicerka drzwi - Golf III

Post autor: Gawior » pt mar 30, 2012 13:56

Witam. Szukam sposobu na brzęczącą tapicerkę drzwi. Już z tym walczyłem i niby było OK, do kolejnego zdjęcia tapicerki i zmiany wzmacniacza.

Drzwi brzęczą w jednym miejscu. Po dociśnięciu ręką przestaje.
Niechciany dźwięk dochodzi z miejsca zaznaczonego na zdjęciu. Tapicerka przy szybie wchodzi w tą listewkę plastikową i nie wiem do końca czy to sama tapicerka brzęczy, czy może ta listewka się luźno trzyma. Spinki miedzy tapicerką, a tą listewką trzymają dobrze.
W tym miejscu przestrzeń między drzwiami i tapicerką jest wypchana watą silikonową, ale wiele to nie zmienia.
Dodam, że to nie brzęczy rygiel od zamykania drzwi.
Jak i czym można tu coś zdziałać ?

Zdjęcie drzwi z mojego tematu na innym forum ( zdjęcie samych drzwi zapożyczone z sieci ).

Kod: Zaznacz cały

http://www.strefacaraudio.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=14581


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Brzącząca tapicerka drzwi - Golf III

Post autor: skaktus » sob mar 31, 2012 15:57

Podłożyć coś pod brzęczący element, tak aby to miejsce nieco naciągnąć, ewentualnie podłożyć coś, co zniweluje wibracje.



VWGTPABLO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 244
Rejestracja: sob lut 19, 2011 18:38
Lokalizacja: Puławy / Lbn
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8

Brzącząca tapicerka drzwi - Golf III

Post autor: VWGTPABLO » czw kwie 19, 2012 11:31

Nie widziałem zdjęcia, ale miałem podobny problem z odgłosami pochodzącymi z brzęczącej tapicerki drzwi.

Poradziłem sobie podobnie tak jak radzi ci kolega wyzej - wsadziłem mały kawałek z dętki rowerowej pod tapicerkę i po problemie. Ważne by była tapicerka dobrze dociśnięta i nie miała żadnych najmniejszych luzów i problem znika.


Funpage : Instagram - vw_mk4_gti_270hp_by_pablo_

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości