naglosnienie - golf 4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

chomik80
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn sty 09, 2006 00:37
Lokalizacja: ślaskie

naglosnienie - golf 4

Post autor: chomik80 » sob kwie 15, 2006 17:51

Mam golfa mk4 a w nim oryginalny magnetofon i glosniki tylko z przodu . 2 w drzwiach i dwa male przy lusterkach.Mam zamiar kupic sobie cos konkretniejszego niz kasety i zastanawiam sie czy lepiej zrobilbym gdybym kupil zmieniarke czy jakis odtwarzacz mp3 innej firmy czy moze oeuginaly mp3 golfa - o ile takowy istnieje.
wie ktos cos moze o tym ? jakies rady ?

dzieki i duzo króliczkow:]



Awatar użytkownika
martines
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw sie 19, 2004 17:00
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Post autor: martines » sob kwie 15, 2006 18:07

z tego co wiem mp3 VW nie ma na swoim stanie ale ma fajne radyjko na cd 2 DIN...



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob kwie 15, 2006 20:34

martines pisze:z tego co wiem mp3 VW nie ma na swoim stanie
Na pewno ma ale nie do Mk4 ;)

chomik80, jakbys zdecydowal sie na montaz niefabrycznego radia, to nie zapomnij o separatorze antenowym. Inaczej odbior stacji bedzie mizerny...



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » sob kwie 15, 2006 21:13

Ostatnio jest trend do montowania seryjnych radyjek oraz stosowania ich jako jednostki sterujące z wykozystaniem elementów do poprawiania jakości dźwięku. Jednakże chyba trudno będzie ci dostać gdzieś seryjne radio VW na mp3. Lepiej rozglądnij się za jakimś markowym odtwarzaczem innej firmy, jest ich dość dużo na naszym rynku i wcale ne kosztują dużo. Do 600 PLN możesz mieć już całkiem dobrą jednostke sterującą.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

chomik80
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn sty 09, 2006 00:37
Lokalizacja: ślaskie

Post autor: chomik80 » ndz kwie 16, 2006 09:56

inek01 pisze:chomik80, jakbys zdecydowal sie na montaz niefabrycznego radia, to nie zapomnij o separatorze antenowym. Inaczej odbior stacji bedzie mizerny...
Nie nie , ja radiomagnetofon mam oryginalnie wbudowany i nad tym mam miejsce na jakis jeden panel jescze.
regitmc pisze:Ostatnio jest trend do montowania seryjnych radyjek oraz stosowania ich jako jednostki sterujące z wykozystaniem elementów do poprawiania jakości dźwięku. Jednakże chyba trudno będzie ci dostać gdzieś seryjne radio VW na mp3. Lepiej rozglądnij się za jakimś markowym odtwarzaczem innej firmy, jest ich dość dużo na naszym rynku i wcale ne kosztują dużo. Do 600 PLN możesz mieć już całkiem dobrą jednostke sterującą.
Zastanawiam sie wlasnie na takowym . za 400 widzilem piniora bodajze mp3 w nurauto .

tyko w tym momencie beda 2 wzmacniacze np i nie bylem pewny czy oryginalny nie okazalby sie lepszy... hmm



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości