Po podłączeniu tuby aktywnej przestało zbierać radio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

soulbreaker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 16:27
Lokalizacja: wrzesnia
Kontakt:

Po podłączeniu tuby aktywnej przestało zbierać radio

Post autor: soulbreaker » czw kwie 13, 2006 15:47

Tak jak juz pisałem w temacie po podłączeniu tuby aktywnej tonsil sas250 zasilanej z akumulatora przestało zbierać radio tzn osłabiło je o jakies 80% po odłączeniu tuby radio zbiera bardzo dobrze podejrzewam że są to jakieś zakłócenia. Mam rację? jeśli tak to co z tym zrobić . Jeśli się mylo proszę o pomoc rzyczliwych ludzi. Dzieki z góry



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw kwie 13, 2006 18:01

Wez aparat (fotograficzny), zrob tubie zdjecia, w przegladarce internetowej na kompie wpisz http://www.allegro.pl i wystaw ta tube na sprzedaz ;)

A czemu :?: zacznij od FAQ, tuba to samo zlo, kup skrzynie i nia sie baw :D



powgreg
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: sob paź 02, 2004 10:48
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Po podłączeniu tuby aktywnej przestało zbierać radio

Post autor: powgreg » wt kwie 18, 2006 16:31

soulbreaker pisze:Tak jak juz pisałem w temacie po podłączeniu tuby aktywnej tonsil sas250 zasilanej z akumulatora przestało zbierać radio tzn osłabiło je o jakies 80% po odłączeniu tuby radio zbiera bardzo dobrze podejrzewam że są to jakieś zakłócenia. Mam rację? jeśli tak to co z tym zrobić . Jeśli się mylo proszę o pomoc rzyczliwych ludzi. Dzieki z góry
Problemem w twoim przypadku moga być zakłocenia z przetwornicy napiecia w tubie lub uszkodzony (przerwany) ekran na kablu antenowym musisz to zdiagnozować przyczynę zakłóceń zaczął bym od sprawdzenia anteny.



soulbreaker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 16:27
Lokalizacja: wrzesnia
Kontakt:

Post autor: soulbreaker » czw kwie 20, 2006 11:18

dzieki powgreg tylko cos czuje ze to bedzie czasochlonna operacja.
o taka techniczna odpowiedz mi chodzilo.
Dzieki rowniez goofiemu za podzielenie sie ze mna swojom wiedza na temat car audio jednakze pytanie dotyczylo konkretnego problemu wiec jesli nie potrafisz komus pomoc to lepiej nie pisz nic



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości