Które radio fabryczne gra najlepiej ? bas i dynamika

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
layt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob lis 26, 2011 19:13
Lokalizacja: Leszno

Które radio fabryczne gra najlepiej ? bas i dynamika

Post autor: layt » ndz sty 22, 2012 11:53

Witam.. jak w temacie.. chciałbym żeby każdy odniósł się do swoich spostrzeżeń odnośnie radioodtwarzaczy fabrycznych VW tzn. model i producent (które każdy z Was pewnie posiadał lub posiada) a konkretniej napisał jakiej jakości dźwięk generują ??? Poszukuję radio które generowałoby dźwięk takiej jakości jak np. starsze Alpha 4 czyli czysty dynamiczny i basowy.. miałem Betę 5 (grundig) - tragedia dźwięk płytki, zero dynamiki.. liczę na Wasze opinie i proszę nie pisać na temat niefabrycznych radioodtwarzaczy..



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Które radio fabryczne gra najlepiej ? bas i dynamika

Post autor: bongo » śr sty 25, 2012 22:54

W ostatnim czasie przerabiałem trzy Gammy V, dwie Blaupunkta i jedną na rynek USA, produkowaną gdzieś w Meksyku :blush:
Mając porównanie z dwoma Pioneerami niby 4X50W, Gammy wychodzą ze starcia całkiem przyzwoicie, mimo że mają tylko 4X20W.Przy odtwarzaniu płyty tony wysokie jak i basy są fajnie słyszalne, dodatkowo US ma też regulację tonów średnich.
Przy odpowiednio mięsistej muzyce bas targa nogawkami i czuć go na plecach, choć raczej słucham czegoś innego, jednak testowałem umc, umc :grin: Więc jestem jak najbardziej zadowolony.Ostatecznie zostałem przy Amerykańcu, chyba gra najładniej.Zauważyłem też, że radiatory na końcówki mocy w zwykłej Gammie to cienkie miedziane blaszki, w US jest bardzo gruby, masywny radiator.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości