pytanie o wzmacniacz CarPower HPB-602

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
-oli-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 596
Rejestracja: ndz lut 27, 2005 20:48
Lokalizacja: Kluczbork, Olesno woj.opolskie
Kontakt:

pytanie o wzmacniacz CarPower HPB-602

Post autor: -oli- » ndz kwie 02, 2006 23:27

Witam :bigok: mam pytanie bo chce właśnie kupić taki wzmacniacz http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95927638 (CarPower HPB-602). Ma on zasilać skrzynie zgłośnikem Pyle o mocy 240 rms. i tu moje pytanie: czy ten wzmacniacz nie bedzie za słaby do tego głośnika??
jakie możecie mi polecić zestaw kabli do wzmacniacz??( zestaw mam być przyszłościowy tzn. na pewno bede zmieniał wzmacniacz na większy ale narazie nia mam takich funduszy, ( wzmacniacz o mocy ok 500 rms)
i mam jeszcze jedno pytanie: bo chce zrobic nowa instalacje pod radio i gdzies przeczytałem że nie robi sie tego gdy pod te same aku jest podłączony wzmacniacz??? Może ktoś sie wypowie w tej sprawie? :chytry: Pozdrawiam i z góry Dziękuje za odpowiedzi :pub: :pub: :pub:



blook

Post autor: blook » pn kwie 03, 2006 08:28

myśle że jesli jest prawdą to co jest w opisie to warto kupić ;) na mostku spokojnie da rade sobie z głośniczkiem taki jaki posiadasz ;) ale osobiście nie słyszałem jak gra więc nic więcej nie potrafie powiedzieć.
A co do podłączenia nowej instalacji, to troche nierozumiem, wkoncu pod akumulator zawsze jest podłączony radioodtwarzacz, też sie wzmacniacz podpina i jakos zawsze gra :P nie rozumiem tej sprawy

PozdraVWiam



Awatar użytkownika
-oli-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 596
Rejestracja: ndz lut 27, 2005 20:48
Lokalizacja: Kluczbork, Olesno woj.opolskie
Kontakt:

Post autor: -oli- » pn kwie 03, 2006 08:45

blook pisze:A co do podłączenia nowej instalacji, to troche nierozumiem, wkoncu pod akumulator zawsze jest podłączony radioodtwarzacz, też sie wzmacniacz podpina i jakos zawsze gra nie rozumiem tej sprawy
chodzi o to że chciałbym zrobić nową instalacje do radia prosto z aku a nie jak teraz mam pod orginalna jak jest w golfie :bigok: no i nie wiem czy można tak zrobić że z aku idze instalacja i do radia i do wzmaka bo gdzies czytałem ża tak sie nie robi :bajer: Ps.blook a mozesz mi podpowiedzieć jakie najlepiej mam kupić zestaw kabelków do tego wzmacniacza ( ale takie przeyszłościowe, bo jak beda fundusze to sie wzmaka zmieni na mocniejszy ) Pozdro



blook

Post autor: blook » pn kwie 03, 2006 09:12

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=95104750
mysle że tego warto ;) ale niech inni sie tez wypowiedzą :)



Awatar użytkownika
masakra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: pn lut 27, 2006 18:34
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: masakra » pn kwie 03, 2006 18:45

Wzmak dobry i te kabelki DIETZa tez :okej:



Awatar użytkownika
-oli-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 596
Rejestracja: ndz lut 27, 2005 20:48
Lokalizacja: Kluczbork, Olesno woj.opolskie
Kontakt:

Post autor: -oli- » sob kwie 15, 2006 08:31

no i wczoraj wszystko ładnie do kupy poskładałem i jest miodzio :okej: :food: :okej: Mój zestaw składa sie z skrzyni bassreflex z głośnikiem PYLE (skrzynia razem z glosnikiem kosztowała mnie 65zł-> w zasadzie to tyle kosztował mnie mój głośnik;) bo materiały na skrzynie miałem za friko ( w koncu stolarzem jestem ;)) jesli chodzi o wzmacniacz to miodzio :bigok: a kalbelki sa super!! jak fundusze beda wieksze to zmienie głośnik + jakis wzmacniacz 4 kanałowy;) teraz jestem w trakcie zabudowy bagażnika ( narazie mam juz podłoge gotową ) i teraz nie wiem bo chciałby zabudować wzmacniacz w jedym z boków bagażnika tylko czy on nie bedzie sie za bardzo tam grzał??
Podsumowująć: cała zabawa kosztowała mnie okło 408zł (głośnik Pyle 220rms,480watt + wzmacniacz CarPower HPB-602 + KABLE DIETZ DO MONTAŻU WZMACNIACZA 20 MM ) + pare :kufel: :kufel: Ps. blook jeszcze raz Dzieki za pomoc :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości