Zestaw głośników i wzmacniacza do mk2.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kubcor
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2769
Rejestracja: śr paź 29, 2008 16:12
Lokalizacja: SZY
Kontakt:

Zestaw głośników i wzmacniacza do mk2.

Post autor: kubcor » ndz cze 05, 2011 11:52

Witam, posiadam radio Pioneera, jeden z nowszych modeli(nie pamiętam teraz jaki) oraz tubę z głośnikiem Pioneera bodajże 300mm. W zeszłym roku wzmacniacz zaczął mi pobierać sam prąd z aku i rozładowywał mi samochód, nie wiedziałem o co chodziło więc odłączyłem kabel od aku, przez okres zimy auto stało, nic nie grało, dzisiaj chcę podłączyć wszystko, podłączam i idzie tylko jeden głośnik w drzwiach pasażera O.o Podejrzewam, że siadł wzmacniacz już totalnie, a i te głośniki w drzwiach nie chodzą za dobrze... I teraz moje pytanie. Chciałbym kupić do tego radia i tej tuby wzmacniacz i głośniki w drzwi, co byście mi polecili w przypadku gdy mam budżet na wydanie na to 300-400 zł? Radzilibyście kupić i to i to od Pioneera, czy może jakichś innych firm? Ogólna koncepcja jest taka, żeby to grało w miarę czysto i biło dobrze bas, ale było też tanio, bo nie potrzebuje jakiegoś mega sprzętu grającego, chcę sobie tylko umilić jazdę. Proszę o pomoc :bigok:



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Zestaw głośników i wzmacniacza do mk2.

Post autor: powalla » ndz cze 05, 2011 12:12

Napisz , czy masz seryjne kieszenie w drzwiach (130mm woferek) , czy po tuningu (165mm) , no i czy chcesz zestaw odseparowany (POLECAM!) , czy zwykłe coaxy ?

Wzmacniacz jeśli już koniecznie z Pionka , to > http://allegro.pl/pioneer-gm-x624-gwara ... 93159.html" onclick="window.open(this.href);return false; (napisz Piotrkowi że ja Cię posyłam , to rabacik się znajdzie , a jak bez allegro , to odpadną jeszcze koszta allegro ...ręczę za jego uczciwość!) .



Awatar użytkownika
kubcor
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2769
Rejestracja: śr paź 29, 2008 16:12
Lokalizacja: SZY
Kontakt:

Zestaw głośników i wzmacniacza do mk2.

Post autor: kubcor » ndz cze 05, 2011 13:18

Kieszenie mam zwykłe, ori na 130mm. Myslę, że odseparowany skoro polecasz :bigok:
Co do wzmaka to wygląda na bardzo fajny ;) właśnie czegoś dobrego w tej cenie bym szukał. Może się skusze na ten...



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Zestaw głośników i wzmacniacza do mk2.

Post autor: powalla » ndz cze 05, 2011 15:52

No to dokup u niego jeszcze GMS 950 (960 namieszał kiedyś na zawodach CA) i masz jedną paczkę i pewnie rabat ;)



Awatar użytkownika
kubcor
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2769
Rejestracja: śr paź 29, 2008 16:12
Lokalizacja: SZY
Kontakt:

Zestaw głośników i wzmacniacza do mk2.

Post autor: kubcor » ndz cze 05, 2011 17:17

powalla, dzięki za podpowiedź ;) Teraz już wiem za czym patrzeć. Na razie kasy nie ma na to i to, ale kupię sobie te GMS'y 950, a później się rozglądnę u niego czy też gdzie indziej za tym wzmakiem :) Jeszcze jedno pytanie, bo ten wzmak Pioneera co pokazałeś to chyba starszy model i może być ciężko go później znaleźć, miałbyś jeszcze jakieś nowsze, równie dobre typy, które jest łatwiej dostać za podobną cenę? :pub:



Awatar użytkownika
shift
Forum Master
Forum Master
Posty: 1494
Rejestracja: sob lip 07, 2007 23:10
Lokalizacja: pomorze środkowe

Zestaw głośników i wzmacniacza do mk2.

Post autor: shift » pn cze 06, 2011 08:24

ja bym polecił jeszcze rozważyć tonsil speed 1300:
http://allegro.pl/tonsil-oryginalny-spe ... 66711.html
fajny systemik za taką kase, z przyjemnie brzmiącym tweeterkiem :bigok:

edit:
teraz doczytałem że w tej aukcji która podesłałem nie ma zwrotki :grrr:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości