Różnice w PowerBass-ach - jakie są?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

MADMAXOG
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 10:38
Lokalizacja: chojna- zachodniopom.

Różnice w PowerBass-ach - jakie są?

Post autor: MADMAXOG » wt lut 28, 2006 23:41

Witam! Może mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica w PowerBass-ach między modelami PB-BK6 Black a PB-CK6 Chrome? Mam je sobie zamiar sprawić i nie wiem czy warto dopłacać (przepłacać) do 6CK Chrome? Wiele jest tu dobrego na temat tej marki ale o co między nimi chodzi?



powgreg
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: sob paź 02, 2004 10:48
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Różnice w PowerBass-ach - jakie są?

Post autor: powgreg » śr mar 01, 2006 00:37

MADMAXOG pisze:Witam! Może mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica w PowerBass-ach między modelami PB-BK6 Black a PB-CK6 Chrome? Mam je sobie zamiar sprawić i nie wiem czy warto dopłacać (przepłacać) do 6CK Chrome? Wiele jest tu dobrego na temat tej marki ale o co między nimi chodzi?
Seria black ma nieco więcej "głębokiego" basu za to seria chrome lepiej go kontroluje (jest on bardziej spręzysty krótki i mniej wybrzmiewa) tweetery są takie same ale zwrotnice inne w seri chrome mają lepsze komponety i nachylenie 12dB/Oct.
Które lepsze to już kwestia gustu z subem w bagażniku lepiej sprawdza się seria chrome.
Duży wpływ na ilośc basu ma sposób montażu głośników MDF i wytłumienie szczególnie w golfach 2 i 3 (w 4 nie mamy tylu otworów w blasze i głośnik kręcony jest do blachy).



MADMAXOG
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 10:38
Lokalizacja: chojna- zachodniopom.

Post autor: MADMAXOG » czw mar 02, 2006 00:05

Ok i wszystko jasne. Wielkie dzięki!


1.6TD JR+IC+k24 1.2bar/3.500obr/min

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » czw mar 02, 2006 17:41

... :grin: kuku ...

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

MADMAXOG
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 10:38
Lokalizacja: chojna- zachodniopom.

Post autor: MADMAXOG » czw mar 09, 2006 00:43

Trza se radzić! hehe. Chyba to nie przestepstwo. Dzięki takiemu "trickowi" uzyskałem wiele odpowiedzi na różne tematy i wiele one w mojej wiedzy o CA poszerzyły horyzonty (hm! skąd u mnie takie słowa :bigok: ) Pozdro!


1.6TD JR+IC+k24 1.2bar/3.500obr/min

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości