Golf VI

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kamill1991
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: wt lut 08, 2011 01:32
Lokalizacja: Elbląg / Warszawa

Golf VI

Post autor: kamill1991 » wt lut 08, 2011 12:59

Witam,
sprawa wyglada nastepujaco, jakis czas temu stalem sie posiadaczem golfika VI z bardzo mile brzmiacym naglosnieniem seryjnym, ale czegos mi brakuje wiec doszedlem do wniosku ze czas cos pozmieniac..
Wpadlem na pomysl by do bagaznika wlozyc skrzyneczke JBL'a GTO 1204 BP badz tez nowsza wersje. Radio mam seryjne RDC 310, gdyz koszt wymiany radia jest zdecydowanie wiekszy. No i moje pytanie brzmi:
1) Jaki wzmacniacz kupic do tej skrzynki? 1-/4-kanalowy?
2) Czy na seryjnym radiu i glosnikach to bedzie jakos gralo czy lepiej zaczac od wymiany radia badz glosnikow?
3) Moze macie jakies propozcyje co do zmian w moim autku? Budzet mam okolo 1500 zl.

Pozdrawiam Kamil



Sikor_IT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2010 13:39
Lokalizacja: Kraków- IT
Kontakt:

Golf VI

Post autor: Sikor_IT » wt lut 08, 2011 19:37

1. Jak tylko do suba to mono block ( 1 kanał)
2. Radio i głosniki zawsze mozesz zmienic jesli nie beda cie zadowalac tak jak ja to zrobiłem . a tak wogole to dowiedz sie czy do rcd 310 jest mozliwosc podpiecia suba bo mozliwe ze nie bo rcd 210 ktore ja mam na bank sie nie da.
3. co do budrzetu nie wiele mozna poszalec. moje zdanie jest takie . Zmieniaj stopniowo ale na konkret rzeczy. Bo za 1500 radia glosnikow kabli wzmacniacza i suba nie kupisz no chyba ze ci nie zalezy na jakosci.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Golf VI

Post autor: Kubus20 » wt lut 08, 2011 21:58

1. Jak tylko do suba to mono block ( 1 kanał)
Jakieś uzasadnienie :?:



Awatar użytkownika
kamill1991
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: wt lut 08, 2011 01:32
Lokalizacja: Elbląg / Warszawa

Golf VI

Post autor: kamill1991 » wt lut 08, 2011 22:44

no wlasnie chce tak zrobic ze powoli stopniowo zmieniac na dobrej jakosci sprzet, co do podlaczenia bylem ostatnio w jakims salonie i facet mowil ze nie ma problemu choc nie wydaje mi sie by wgl wiedzial co to za radio... czyli nie ma sensu brac 4-kanalowego wzmaca? bo chce na dniach dokonac zakupu ;p



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości