[POMOC INSTALACJA]

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

ksieciujarek19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt sty 01, 2010 21:53
Lokalizacja: Świdnica

[POMOC INSTALACJA]

Post autor: ksieciujarek19 » wt lis 16, 2010 19:34

Witam wszystkich. właśnie zainstalowałem wzmacniacz wraz z subwooferem ale zaistniała niesamowita rzecz której nigdy wczesniej nie widziałem.
A więc :
-Odpalam auto
-właczam radio
- i wszystko chula jak w najlepszym pożądku ale jak tylko ruszę to zmacniacz się wyłącza a jak się zatrzymam np na światłach to z powrotem się załancza . bardzo proszę o szybką podpowiedz
siedze w garażu i dłubie

Wzmacniacz to Carpower hpb1502

pozdrawiam


Taki to już wariat ze mnie!!!

Awatar użytkownika
Dansli
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 198
Rejestracja: czw lut 25, 2010 15:27
Lokalizacja: Wisła
Auto: GOLF4 4mot. ARL; GOLF 6R CRZA

[POMOC INSTALACJA]

Post autor: Dansli » wt lis 16, 2010 22:33

nie wiem co moze być przyczyna
ale musisz podpiac plus bezpośrednio z akku grubym kablem do wzmaka przed to jeszcze najlepiej dac bezpiecznik i jakis filtr przeciw zakłoceniowy.
pod mase wpiąć sie w bagazniku a nie z aku zeby nie było tzw petli masy. jesli zastosowałeś grube kable i wszystko masz sprawne nie powinna sie pojawiac taka usterka
twoje objawy sugeruja ze cos nie tak jesli dodasz gazu bo przy ruszaniu sie go zwwykle dodaje bo nie chce mi sie wierzyć zeby miało to cos wspolnego ze samym ruszaniem moze cos byc tez z regulacja ładowania ale raczej nie

jesli sie myle porpawcie mnie albo dorzućcie cos wiecej
pozdrawiam :bigok:


Montaż i serwis ogrzewań postojowych WEBASTO. Adaptacje, kodowania itd.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

ksieciujarek19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt sty 01, 2010 21:53
Lokalizacja: Świdnica

Re: [POMOC INSTALACJA]

Post autor: ksieciujarek19 » śr lis 17, 2010 01:15

dziękuję za odpowiedz. przyczynę udało mi się znaleźć po dłuższym czasie ale się udało. kabel remote wpięty w kości nie w tą szczelinę . też niebieski kabel ale nie od anteny. po przekręceniu kluczyka szedł sygnał inicjujący na wzmacniacz on po krótkiej chwili się załączał a po ruszeniu faktycznie się rozłączał z nieznanych mi przyczyn. temat chyba do usunięcia. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie moim postem :)


Taki to już wariat ze mnie!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości