jak podlaczyc wzmak do sony CDX-GT20-bez RCA

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

orson06
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: pn lis 26, 2007 14:29
Lokalizacja: Gorzów

jak podlaczyc wzmak do sony CDX-GT20-bez RCA

Post autor: orson06 » pn lis 08, 2010 18:52

witam
jestem totalnym laikiem w CA. zakupilem w koncu pierwsza w swoim zyciu skrzynie i wzmak a po zakupie zauwazylem ze moje radio (sony cdx-gt20) nie posiada RCA.. i teraz jak podlaczyc wzmak? slyszalem o jakis adapterach ale pisali e przesz nie duzo sie traci. co proponujecie??



qtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 05, 2009 03:49
Lokalizacja: Gryfów Śląski

jak podlaczyc wzmak do sony CDX-GT20-bez RCA

Post autor: qtek » pn lis 08, 2010 19:20

adapter tego typu
http://allegro.pl/adapter-z-kabli-glosn ... 78690.html

podlaczam sie do pytania

jezeli bd chcial ten adapter podlaczyc do radia to musze glosnik calkiem wypiac czy moze byc podpiety adapter i glosnik w jedno wejscie ??



Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

jak podlaczyc wzmak do sony CDX-GT20-bez RCA

Post autor: Hankie » pn lis 08, 2010 19:21

Hej orson06,

co prawda są adaptery (na allegro jest dużo stuffu), nie wiem czy coś się traci. Ale mówiąc szczerze (bo sam posiadam takie radio! - żeby nie było że krytyka bezpodstawna) poczekaj i kup trochę lepsze radio w używce z normalnym wyjściem RCA...
U siebie mam ten odtwarzacz tylko z tego względu, że słucham radia (chociaż ori Bety są lepsze pod tym względem - odbiór) i czasem coś w mp3 na małej wielkości głośniczkach w stereo (w fabrycznych miejscach). Dlatego jakbym koniecznie chciał wymieniać radio przy tych pierdzikach co mam to 'eksplołda' pogoniłbym za jakiś grosz, dołożył trochę i zadowolił się prostym pionkiem/clarionem w używce (RCA wyjście bez żadnych patentów). Pozdr :bajer:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

orson06
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: pn lis 26, 2007 14:29
Lokalizacja: Gorzów

jak podlaczyc wzmak do sony CDX-GT20-bez RCA

Post autor: orson06 » pn lis 08, 2010 19:31

nosze sie z takim zamiarem wymiany radyjka ale spłukalem sie chwilowo na sprzet i teraz chce aby chwile pogralo natym dopoki nie uzbieram, chyba ze wsadze swoje stare radio sony ktore ma winde i wyjscie RCA ale jest tylko CDi płytki przycinaja sie na dziurach. wlasnie te przycinki na dziurach to moga byc spowodowane brudnym laserem?? czy predzej jego zawieszeniem??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości