Jak się ma Blaupunkt London MP35 :)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
VWąski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: czw paź 13, 2005 20:15
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Jak się ma Blaupunkt London MP35 :)

Post autor: VWąski » czw lut 02, 2006 01:11

Siema
Mam okazje kupić j/w ciekawe radyjko...
( http://www.blaupunkt.totu.pl/index.php? ... tem_id=293 )
Obecnie posiadam Sony CDX-C5000R i chciałbym zmienić na coś innego...
Jaki jest naprawde ten grajek? Może ma go ktoś z was :bigok:
Obecne jest bardzo 'wrażliwe' na wstrząsy i wogóle...
Poradźcie
thx


:wazup: :weedman:

[b]..::NIECH MOC GOLFÓW BĘDZIE Z WAMI::..[/b]

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » czw lut 02, 2006 09:04

coś link nie trybi :hmm:
Blaupunkta trzeba lubić, tzn jego brzmienie :)
jeśli nie musisz to go nie kupuj
ja mam LOS ANGELES MP72 (w Skodzie) ale jakoś rewelacji nie ma i gdyby to nie wielka promocja była to bym miał inne radio. W Golfie mam 3 płytową Alpine i robi na mnie lepsze wrażenie



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » czw lut 02, 2006 09:40

Ja mam też LOS ANGELES MP72 i w porównaniu z innymi Blaupunktami to niebo a ziemia.

Blaupunkt nie jest może mistrzem dźwięków (ale to zależy od głośników - one wymagają porządnych) i wtedy gra świetnie. Za to wielką zaletą jest tuner radiowy (nie każdy non stop używa tylko CD) szybki, jakość dźwięku radiowego super.

Polecałbym bardziej MP72. Zresztą Blaupunkt to przedewszystkim prostota obsługi. Intuicyjny i klarowy panel i wyświetlacz.

Tak jak wyżej. Trzeba go lubić. Poza tym dźwięk można ustawić do własnych potrzeb bo wpakowany jest do tego radia dość rozbudowany korektor dźwięku i można naprawdę wiele wydusić z tego radia.

A jak słuchasz tylko CD/MP3 i nie chcesz się bawić za dużo w ustawienie dźwięku to kup co innego :)
Taka moja rada.


Obrazek

Awatar użytkownika
VWąski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: czw paź 13, 2005 20:15
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: VWąski » czw lut 02, 2006 13:54

hmmmm
audiofilem nie jestem, ale lubie muzyke dobrej jakości, baz trzeszczenia itp; okazja 500zł za full nówke!
Chciałbym coś by fajnie grało i przede wszystkim nie przerywało :lol:
...czy może się wstrzymać, a zakupić jakie głośniczki czy wzmacniacz i skrzynke?


:wazup: :weedman:

[b]..::NIECH MOC GOLFÓW BĘDZIE Z WAMI::..[/b]

Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » czw lut 02, 2006 22:03

Skoro dotychczasowe radio przeskakuje to nie ma sensu go 3mac. Zastanow sie czy bedziesz rozbudowywal system, a jesli tak to konkretnie o co i wtedy zaplanuj kolejnosc wydatkow. Moim zdaniem dobra jednostka na poczatek, no a potem w zaleznosci od twoich oczekiwan.
A co do Blaua - albo go sie lubi albo nienawidzi... ;) Ja naleze do tych drugich... ;)


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości