Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » wt sie 10, 2010 14:34

http://allegro.pl/item1176316011_seat_v ... _full.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zagra to jakoś? Czy nie ma sensu się w takie pierdoły bawić?
Chodzi o podpięcie zestawu pod wzmacniacz itd. Wizualnie fajnie się komponuje pod mk4, tylko ciekawe jak z jakością. Może ktoś odsłuchiwał albo bawił się takim sprzętem.


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

enzo2211
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 596
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 12:42
Lokalizacja: Gidle ERA
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: enzo2211 » wt sie 10, 2010 15:51

Poszukaj w dziale sprzedam czy ktoś tego akurat nie sprzedaje bo pamiętam, że takie wielkie fotki były i podobnie to wyglądało (chciał chyba coś koło 1200)...


Druciarstwo - to jest to co kocham ...

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » wt sie 10, 2010 22:00

dzięki za info, choć bardziej chodziło mi o opinie o tym sprzęcie niż sam zakup od razu


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: mag2k3 » wt sie 10, 2010 22:21

Ja wystawiałem ale całkiem co innego, wystawiałem ORYGINALNĄ navi DX z mojego golfa która jest co prawda fajna no ale zadowalającego mnie dźwięku z niej nie uraczę sprzedaje ją razem ze zmieniarką do niej na 6 CD i głośniki do tego po prostu jak by ktoś chciał kompletnie audio wymienić.
A za fotki przepraszam:P zły link z img wkleiłem hehe:)
To co w aukcji to jest kombajn MM nie jestem pewny czy to jest stacja dedykowana do danego modelu auta (wtedy by obsługiwało fis i kierownicę MM) w aukcji twierdzą że obsługuje ale wiesz bywa to różnie.
Opinii o sprzęcie nie przeczytasz bo wątpię aby ktoś coś takiego kupił, ja np za samo to że to cudo ma 4 gry już bym to skreślił a poważnie to jest coś jak chiński iPhone ma wszystko nawet więcej niż oryginał ale ile podziała?
Jeśli chcesz coś na 2 din to poszukaj coś bardziej firmowego np w używce, ale ja bym wolał dobre 1 dinowe radio.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » śr sie 11, 2010 06:55

Rozglądam się za czymś w windowsem z racji tego że automapa chodzi i dla tego interesuje mnie jaki dźwięk ma takie cudo. Wiadomo że to chińszczyzna i szału nie będzie ale sprzedawca odpisał mi że jeśli będę w Warszawie i się z nim ugadam wcześniej to nie ma problemu z odsłuchem w aucie byle kostki iso były :)


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: mag2k3 » śr sie 11, 2010 08:42

Wiesz ponad 1700 to sporo tak naprawdę za radio które ani nie zagra a i z tym żeby dłużej pochodziło może być problem.
Rozumiem że chcesz mieć navi w aucie ale lepiej jest mieć osobną i radio ( i to kupisz w tej cenie osobną navi i dość dobre radio).
Te stacje MM mają właśnie WinCE i tego bym się najbardziej bał,nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak ten system się czasem muli.
Zobacz ja mam nawigację i to oryginalną i mimo że mam polskie mapy wszystko fajnie działa to wolę ją sprzedać i kupić jakieś radio na 1 din, a nawigacji używać osobnej, może nie zachęcam tymi słowami do kupna no ale taka jest prawda.
Ja większość tego co jeżdżę to znane mi drogi navi używam raz na 2 miesiące może tyle to się można przemęczyć z przyklejoną do szyby, zresztą moim zdaniem jest wygodniej jak jest na szybie nie trzeba spoglądać na dół, choć fakt że moja navi pokazuje mi strzałki na FIS no ale na mapę już muszę patrzeć na dół.
Moim zdaniem nie warto ale zrobisz jak uważasz.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » śr sie 11, 2010 08:55

Masz rację :) choć przyznam że ja lubię takie bajery :)
Co do osobnej nawi to mam i Larka i jeszcze w telefonie HTC automape, więc używam tego a że telefon zawsze ma się przy sobie więc problemem to nie jest.
Kiedyś miałem w mk3 carpc z dotykowym ekranem i wiem jak pod windows to chodzi. Byłem zadowolony ze sprzętu ale ostatecznie zrezygnowałem z racji braku funduszy na studia. Teraz w mk4 fajnie by się taki sprzęt prezentował ale faktycznie jakoś audio + bliżej nieokreślona żywotność sprzętu odstraszają skutecznie :/


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: mag2k3 » śr sie 11, 2010 10:21

Ja też mam właśnie w HTC mapę i mogę jej użyć zawsze jak awaryjnie potrzebuję a na dłuższe tracy biorę mio.
Dlatego właśnie 3 nawigacja jest mi po prostu zbędna choć fakt wygląda to fajnie w aucie ale u mnie akurat wygląd zawsze będzie niżej niż dźwięk dlatego chcę to wymienić, jednak przyznam że nie spieszy mi się bo te nawi MFD to całkiem fajna zabawka no i zmieniarka na 6 CD też mi się podobawięc puki co troche się nią pobawię no chyba żeby się kupiec znalazł.
Jak się nabawię to wystawię na allegro za 700zł i kupię w to miejsce jakieś radujko co ładniej zagra, ale płacić teraz ten 1700 za taką stację moim zdaniem jest bez sęsu lepiej od razu kupić coś dobrego czy ewentualnie dużo tańszego.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » śr sie 11, 2010 10:31

masz rację, ja mam htc diamond ale już hd2 zamówiony, więc klocek idealny pod nawiagcję :)
dzięki za wszelką pomoc


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Siodema
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 22:06
Lokalizacja: Marki

Re: Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: Siodema » śr sie 11, 2010 11:36

za 1700zł to już kupisz fajne używane radyjko 2 dinowe markowe a nie małe chińskie rączki:D różnica w odtwarzanej muzyce jak i w jakości wykonania produktu niebo a ziemia!! :food:



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » śr sie 11, 2010 11:53

Siodema pisze:za 1700zł to już kupisz fajne używane radyjko 2 dinowe markowe a nie małe chińskie rączki:D różnica w odtwarzanej muzyce jak i w jakości wykonania produktu niebo a ziemia!! :food:
tak, ale jeszcze raz powtarzam chodzi o windows mobile, tak aby automapa chodziła, a nie wiele jest firmowych radio na 2 din które coś takiego mają


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Re: Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: mag2k3 » śr sie 11, 2010 13:51

azizi pisze:
Siodema pisze:za 1700zł to już kupisz fajne używane radyjko 2 dinowe markowe a nie małe chińskie rączki:D różnica w odtwarzanej muzyce jak i w jakości wykonania produktu niebo a ziemia!! :food:
tak, ale jeszcze raz powtarzam chodzi o windows mobile, tak aby automapa chodziła, a nie wiele jest firmowych radio na 2 din które coś takiego mają
Nie ma firmowych bo by nie mieli z tego kasy, każdy chce żebyś kupując navi brał od nich mapy dlatego większość producentów posiada swoje systemy i programy nawigacyjne.
A chińczycy zrobili palmtopa z nakładką żeby wyglądał jak radio i wsadzili to w obudowę radia 2 din.

A czemu koniecznie automapa? tzn wiem najlepsze pokrycie ale naprawdę jeździsz po takich miejscowościach że wrony zawracają:D ja Ci powiem że na tej mojej są nawet najmniejsze miejscowości w mojej okolicy nie wiem jak tam dalej i w innych częściach kraju.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Siodema
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 22:06
Lokalizacja: Marki

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: Siodema » śr sie 11, 2010 13:56

To załóż sobie carpc:D trochę droższa zabawka ale automapa pójdzie:D
W tym temacie jest samochód "kamlor" który ma carpc
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=273990" onclick="window.open(this.href);return false;

A czemu akurat automapa?? Ja mam mapę PIoneera oryginalną i jest zadowolony :D:D



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » śr sie 11, 2010 14:07

jakoś do tej automapy jestem przyzwyczajony, a to że obecnie ani na iphona ani na androida nie ma jej to tylko strzał w kolano sobie sami robią
co do carpc to już pisałem wcześniej że miałem :)
z tego co pamiętam to są firmowe sprzęty jak pionner oraz clarion które mogą mieć automapę


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości