Wnęka dla radia w MK III

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Wnęka dla radia w MK III

Post autor: Olaf » ndz sty 22, 2006 10:49

Witam :)

mam nadzieję, że nie powtórze tematu ktory kiedys możliwe, że był,ale mam problem :crazy: Chcę kupić radio do MK III,ale niektore z nich wymiarami sa mniejsze niż standardowa wnęka w tym modelu do ktorej pasuja radia np. VW Beta... co w takim wypadku robic?? Czy sa dostepne jakies maskownice ktore zniweluja te rozmiary?? Oraz co zrobic jesli radio nie licuje z powierzchnia deski tzn "wychyla sie". Alpha i inne radia fabryczne idealnie licuja z powierzchnią deski,ale niektore sa znowóż za długie a nie chce zeby mi w środku kokpitu radio wystawało na 2 cm.... :crazy: :crazy: :crazy:

H E L P M E !!!!!


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » ndz sty 22, 2006 10:55

Mysle ze jak kupisz jakies dobre radio typu Pionieer, jvc , sony itd to bedzie pasowało :grin: Ja sie nigdy nad tym nie zastanawialem i nie mialem problemu bo zawsze pasowalo :grin:



Awatar użytkownika
Pablo Corrado
Forum Master
Forum Master
Posty: 1110
Rejestracja: sob lut 26, 2005 21:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Pablo Corrado » ndz sty 22, 2006 11:12

Jak kupisz "normalne" radyjko a nie jakis wynalazek to bedzie pasowało bez problemów. Spokojna głowa.


Scirocco II 1,6 / Scirocco II 1,8 / Corrado G60 / Corrado 2,0 16V / Golf IV 2,0 / Golf IV GTI / Passat B5FL 1,8T / Golf V 1,4 i 1,6
Sprzedam:
-Uszczelkę głowicy 1,8 T 20V (AGU i innych) GOETZE.
-NOWĄ przepustnicę do 1,4 TSI i innych 03C 133 062S.

Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » ndz sty 22, 2006 11:15

Dzięki Chłopaki ;) Uspokoiliście mnie :)

Pozdrawiam :grin:


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » ndz sty 22, 2006 12:09

Tylko jak bedziesz kupował to zwróć uwage czy radio ma kieszen(taki metal ktory najpierw montujesz w deske a potem wsuwasz w niego radio)wtedy radyjko idealnie pasuje :hmm:



Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » ndz sty 22, 2006 13:01

Ale wnęka w kokpicie napewno jest na tyle głęboka, że radyjko sie tam zmieści prawda :)???


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

lukopr
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 20:10
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Post autor: lukopr » ndz sty 22, 2006 13:49

Olaf pisze:Ale wnęka w kokpicie napewno jest na tyle głęboka, że radyjko sie tam zmieści prawda :)???
u mnie wystaje ze 3 cm.. ech wszystko przez kostke i kabelki... co z tym zrobić? :chytry:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » ndz sty 22, 2006 15:09

No własnie...wygląda to (przperaszam za wyrażenie) ohydnie,ale co z tym zrobic ??Kiedys widziałem przez szybke w MK III radyjko ktore idealnie licowało z resztą,ale to byl ułakem sekundy i niewiem jak ktos to zrobil, a sam też nie chce wydac kasy na radio ktore będzie mi psulo caly wyglada wnętrza. Z tego co wiem identycnzy problem maja posiadacze MK II tam też radia lubią wystawaic się :otepienie: :otepienie: :otepienie:

może ktos z Was wie co z tym zrobić i doradzi nam ????


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » ndz sty 22, 2006 23:35

Olaf pisze:No własnie...wygląda to (przperaszam za wyrażenie) ohydnie,ale co z tym zrobic
Musisz pomierzyć tą wnękę i przed kupnem radia zmierzyć je dodając trochę miejsca na kable. Wtedy będziesz pewny, że radio które kupujesz ładnie się wpasuje.
Olaf pisze:Z tego co wiem identycnzy problem maja posiadacze MK II tam też radia lubią wystawaic się
oj lubią lubią



Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » pn sty 23, 2006 00:08

Fakt, miejsce za radiem to prawdziwe pole do popisu dla pomysłowego dobromira:) Ale trochę gimnastyki, układania i upychania kabli po bokach i na dół i jakoś się wszystko mieści. Co do różnic gabarytowych samych odtwarzaczy, to myślę że w dzisiejszych czasach i przyjętym standardzie nie ma najmniejszego problemu w dopasowaniu radia. Wizualnie Beta itp. są większe, bo nie mają ramki naokoło panelu.


ex BvLin3K
Obrazek

Awatar użytkownika
PIOTR5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt paź 28, 2005 03:11
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: PIOTR5 » pn sty 23, 2006 01:07

BvLin3K Ma racje trochę gimnastyki i wszystko ładnie wejdzie miałem ten sam problem, Ale jak dobrze kable porozkładasz to musi wejść nie ma szans ze będzie wystawać ja u siebie pokładałem kable tak bardziej w prawy dolny róg i jest Ok



Olaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob sty 14, 2006 20:20
Lokalizacja: ok. Krakowa

Post autor: Olaf » pn sty 23, 2006 09:55

W imieniu swoim i innych zainteresowanych tematem ;) bardzo Wam dziekuję...

o efektach mojej pracy poinformuje jak kupie radio i je założę :)

Pozdrawiam :grin:


:okej: [b] Pozdrawiam [/b] :okej:

Awatar użytkownika
Bartek84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 935
Rejestracja: pt lis 18, 2005 16:29
Lokalizacja: Legnica
Auto: Golf Mk7 GTI
Kontakt:

Post autor: Bartek84 » sob sty 28, 2006 16:47

Mi też wystaje patefon z wnęki (JVC KD-SH55R) ale zauważyłem jedną rzecz. Gdy radio troche pogra i nagrzeje się to kable robią się mięciutkie i wtedy można dopchnąć radio do końca. Wiącha kabli, która wyłazi od mojego radia jest wg mnie trochę przesadzona (chodzi o grubość) a do tego kable wystające z radia :/ (sterowanie subem, wzmacniacz itepe). Dasz rade Olaf


Mk7 GTI Stage 2

Awatar użytkownika
macil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:35
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: macil » sob sty 28, 2006 21:20

Jak kupiłem wynalazek to też nie właziło do końca. Oddałem i zapodałem sobie Pioneer'a - wlazł we wnękę jakby był robiony pod Golfa.
To pierwsze, które kupiłem było dużej mocy i miało na tylnej ściance radiator od końcówek mocy, dlatego się nie mieściło.
Kable najlepiej układa się demontując schowek.


Obrazek
Obrazek
Radio Defending Club 161 RDC 063
Wywołanie "Chińczyk Kwidzyn"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości