Czy moge tak podłączyć??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
DjCobretti
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Czy moge tak podłączyć??

Post autor: DjCobretti » pn lip 05, 2010 15:34

Witam, właśnie zabrałem się za podłączanie wzmaka w moim MKIV 2.0 ale odrazu napotkałem problem, nie moge przebić się przez ściane grodziową, jest nad pedałami pewien otwór ale idzie tam cały pęczek przewodów i nie wepchne tam juz prądowego. Znalazłem nad pedałami takie coś jak na zdjęciu i chciałbym się dowiedzieć czy pod to nie moge podłaćzyć prądu??

Obrazek



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » pn lip 05, 2010 16:01

Przewód podłącz do aku...ale nie przepychaj kabla z auta pod maskę tylko odwrotnie...Obok wiązki są takie "grzybki" które można odciąć i wsadzić dodatkowy przewód. Łatwiej jest najpierw przeciągnąć jakiś sztywny drut a później dopiero kabel.
Na fotce widać dokładnie co i jak.
Obrazek



Awatar użytkownika
Lechuuu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt maja 23, 2008 19:45
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Lechuuu » pn lip 05, 2010 16:28

Tylko i wyłącznie pod sam akumulator... jak podłączysz gdzie indziej to przy głośniejszym słuchaniu będą palić Ci się bezpieczniki



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pn lip 05, 2010 16:44

...plus tylko z aku. Dasz rade, pooglądaj dokładnie, znajdzie się miejsce. Możesz zrobić/poszerzyć otwór w gumowych zaślepkach otworów technologicznych. W mk4 to naprawdę nie problem... Są większe ciasnoty :helm: .


:bylo: :bajer:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości