Problem z odkodowaniem

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » śr sty 18, 2006 10:34

podaj nr seryjny radia, co to dokladnie za radio i przez kogo zrobione (blaupunkt,philips, itd). jeżeli mi sie uda coś znaleźć to podam ci namiary jak to zrobiłem i gdzie.


Mody mode on in one point najn ti di aj endzajn

[mnet]zimny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 30, 2004 18:26
Lokalizacja: Rabka-Zdrój
Kontakt:

Post autor: [mnet]zimny » śr sty 25, 2006 00:52

Mam ten sam problem z odkodowaniem radia.Moje radio to Blaupunkt - Alpha CC.Numery to 7 648 238 360 potem VWZ1Z1X917912 potem 6X0 035 153.Prosze o pomoc albo jakim kalkuratorem wyczytać kod ??



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr sty 25, 2006 01:08

Hmmm, jakos mi to szara strefa zajechalo to zapominanie kodow :>



Awatar użytkownika
ksionc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: wt paź 04, 2005 13:45
Lokalizacja: Białystok,Bielsk Podlaski
Kontakt:

Post autor: ksionc » śr sty 25, 2006 12:32

nie wiem czy to szara strefa, ja tez kiedys potrzebowalem kodu do radia bo autko bylo sprowadzona i nigdzie nie moglem tego znalezc. na szczescie prosty kalkulator kodow do blaupunkta pomogl :grin: teraz kod mam zapisany w papierach od auta i jest luz.
Prosze o pomoc albo jakim kalkuratorem wyczytać kod ??
i tutaj musze ciebie zmartwic. jezeli chcesz zczytac kod radia alpha cc to nie zrobisz tego zadnym kalkulatorem. kalkulatory kodow sa dobre do "zwyklych" radioodbiornikow blaupunkta. w alphie cc trzeba wylutowac modul pamieci (24c01 chyba) a potem zczytac za pomoca programatora. kod znajduje sie w komorkach o nr 36,37. jezeli elektronika to nie jest twoja mocna strona to lepiej sam sie do tego nie zabieraj, jezeli lubisz sie pogrzebac to zarejestruj sie na forum www.elektroda.pl i tam znajdziesz duzo ciekawych informacji o pozyskiwaniu kodow:)


Mody mode on in one point najn ti di aj endzajn

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości