Po zmianie kabli zasilających kiepskie granie

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bartek_ostr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 00:27
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Po zmianie kabli zasilających kiepskie granie

Post autor: bartek_ostr » wt cze 01, 2010 19:15

Witam!
Posiadam wzmacniacz MAGNAT GLADIATOR i do tej pory zasilany był mało profesjonalnie (zapalniczka samochodowa, kable jednakowej długości, RMT połączony z plusem), ale postanowiłem to poprawić i podłączyłem plus do aku i minus do jakiejś tam śrubki podtrzymującej tapicerkę w bagażniku. Teraz wzmacniacz ledwo gra... Kable zasilające to kable Blaupunkt, lecz kabel minusowy przedłużyłem trochę cieńszym. Kabel idący do RMT radio/wzmacniacz tez jest dość cienki. Powiedzcie mi czy te podłączenie miało wpływ na gorsze granie ? Co poprawić ? Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt cze 01, 2010 19:17 przez bartek_ostr, łącznie zmieniany 1 raz.


Uniden PRO 520xl + President Iowa na uchwycie SF-40

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: bogib184 » wt cze 01, 2010 19:47

Kolego, kable powinny mieć swoją średnicę: jak pociągnąłeś + grubym przewodem, to masa ma być taka sama, podłączona dobrze do karoserii i to jak najkrótszym przewodem. Nie wolno robić żadnej zwężki cienkim kablem, a masa ma być na karoserii porządnie przykręcona. Kabelek Rmeont może być cieniutki, bo to tylko wzbudzenie pieca przez radio.



bartek_ostr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 00:27
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: bartek_ostr » śr cze 02, 2010 11:16

Już wszystko gra. Zamykam temat.


Uniden PRO 520xl + President Iowa na uchwycie SF-40

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » śr cze 02, 2010 12:03

Napisz co było problemem , by ktoś kiedyś mając podobny kłopot szybko go rozwiązał i nie musiał zakładać tematu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości