Działa tylko jedna stacja

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

janosikdg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 23:42
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Działa tylko jedna stacja

Post autor: janosikdg » sob kwie 24, 2010 22:45

Witam. Mam radio fabryczne w moim KM4 . Zakupiłem autko od Niemca. Jedyna stacja która mi nie trzeszczy to 91.2FM. Reszta trzeszczy .. W czym może być problem ? Muszę zakupić nową antenkę ?



tadziak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 15:25
Lokalizacja: 3city

Re: Działa tylko jedna stacja

Post autor: tadziak » ndz kwie 25, 2010 01:37

janosikdg pisze:Witam. Mam radio fabryczne w moim KM4 . Zakupiłem autko od Niemca. Jedyna stacja która mi nie trzeszczy to 91.2FM. Reszta trzeszczy .. W czym może być problem ? Muszę zakupić nową antenkę ?
Uprzedzę pytania doświadczonych kolegów - jakie radio, fabryczne czy jakieś inne? Jeślie nie fabryczne to separator zamontowany jest?:) A jeśli fabryczne to mozliwe, ze wzmacniacz w stopce antenowej zepsuty i działa jak tłumik, zamiast wzmacniać...



Awatar użytkownika
Tical
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 449
Rejestracja: czw sty 13, 2005 23:50
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: Tical » ndz kwie 25, 2010 10:41

Albo gdzies kabel pekniety po drodze albo wzmacniacz w antence padl. A ze nowa antena dachowa ze wzmacniaczem kosztuje jakies 40-50zl to warto sprobowac.
Ja u siebie pomimo separatora takze mialem problemy z odbiorem stacji, po wymianie anteny bylem w szoku poprawy...



janosikdg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 23:42
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Działa tylko jedna stacja

Post autor: janosikdg » ndz kwie 25, 2010 21:43

tadziak pisze:
janosikdg pisze:Witam. Mam radio fabryczne w moim KM4 . Zakupiłem autko od Niemca. Jedyna stacja która mi nie trzeszczy to 91.2FM. Reszta trzeszczy .. W czym może być problem ? Muszę zakupić nową antenkę ?
Uprzedzę pytania doświadczonych kolegów - jakie radio, fabryczne czy jakieś inne? Jeślie nie fabryczne to separator zamontowany jest?:) A jeśli fabryczne to mozliwe, ze wzmacniacz w stopce antenowej zepsuty i działa jak tłumik, zamiast wzmacniać...
Tak radio fabryczne VW.



Awatar użytkownika
Tical
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 449
Rejestracja: czw sty 13, 2005 23:50
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: Tical » wt kwie 27, 2010 00:55

janosikdg, jak naprawisz to daj znac co bylo ;)



janosikdg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 23:42
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: janosikdg » sob cze 12, 2010 12:01

Dopiero teraz zrobiłem :p
Wymiana anteny ze wzmacniaczem pomogła :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości