Jak podlaczyc tube???

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
berti666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 02, 2009 01:45
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Jak podlaczyc tube???

Post autor: berti666 » pt mar 26, 2010 12:22

Mam problem z podlaczeniem tuby do samego radia chccialem podlaczyc ja wzamian za glosniki ale tak niedziala. Jedynie tuba reaguje jak stykne jej kable do napiecia i masy. W radiu mam co widac na fotce wejscie na 2 czincze jak i w tubie. Czy poprotu musze podlaczyc ja przez czincze i powinna chodzic?? bo jak dotykam golymi kablami do wejsc nic sie niedzieje spr wszystko jedyna reakcja jest tak jak napisalem wyzej. Jak wiec mam ja podlazyc prosze o pomoc. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Moje MK3
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2948733#2948733

Awatar użytkownika
scuzzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr mar 15, 2006 15:16
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: scuzzy » pt mar 26, 2010 13:47

Nie wierze w to co jest napisane w tym poście... To musi być ukryta kamera chyba, prawda?? :mlotek:
berti666 pisze:Mam problem z podlaczeniem tuby do samego radia chccialem podlaczyc ja wzamian za glosniki ale tak niedziala. Jedynie tuba reaguje jak stykne jej kable do napiecia i masy. W radiu mam co widac na fotce wejscie na 2 czincze jak i w tubie. Czy poprotu musze podlaczyc ja przez czincze i powinna chodzic?? bo jak dotykam golymi kablami do wejsc nic sie niedzieje spr wszystko jedyna reakcja jest tak jak napisalem wyzej.
Od dziś, mój idol !!! :okej:
Ostatnio zmieniony pt mar 26, 2010 13:50 przez scuzzy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » pt mar 26, 2010 14:24

scuzzy pisze:Nie wierze w to co jest napisane w tym poście... To musi być ukryta kamera chyba, prawda?? :mlotek:
Hehe ;-) No cóż.. Trzeba się rozpisać :-)

berti666 otóż w radiu masz chinche, ale to co widzisz w subwooferze to już nie są chinche..
Tak, wiem, wyglądają podobnie, ale to tak jak z roztopioną czekoladą i gó...wnem :helm:

Jeśli chcesz podłączyć ten subwoofer do swojego radia to musisz jeszcze dać wzmacniacz..
Jak dla mnie to możesz podpinać bezpośrednio do radia..
To Twoje i sam sobie je uszkodzisz :-)

Tak więc żeby to miało ręce i nogi to poczytaj sobie troszkę na temat podłączania głośników basowych, wzmacniaczy itd..

Jak już poczytasz i zapoznasz się z wiedzą ogólną to pod kable głośnikowe z radia podłącz normalne głośniki, pod chinche w radiu podłącz wzmacniacz, a do wzmacniacza dopiero podepnij subwoofer.

P.S. Po Twoich kombinacjach wnioskuję, że zależy Ci na zwykłym umc, umc, umc pod wiejskim sklepem, a instalacja raczej doprowadzi do spalenia samochodu, więc raczej nie ma to większego sensu..
A jeśli chcesz żeby to jako tako wyszło to dokup wzmacniacz i zrób to jak należy.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
scuzzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr mar 15, 2006 15:16
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: scuzzy » pt mar 26, 2010 15:13

Najlepiej zleć komuś podłączenie "tuby" radia i wzmaka, komuś kto zna się na tym :helm:, bo tak jak Kamel napisał, później będzie płacz ze auto poszło z dymem z powodu niecodziennych eksperymentów
berti666 pisze:Jedynie tuba reaguje jak stykne jej kable do napiecia i masy.
:smoke:



Awatar użytkownika
CrocodileReggae
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 882
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: CrocodileReggae » pt mar 26, 2010 18:51

berti666, potrzebujesz jeszcze wzmacniacza...


www.gustavo.pl najlepsza kawa w Puławach :)
AHF: 142KM 325Nm AWX: 171KM 378Nm CAYC: 160KM 313Nm by Rogalotti
www.rperformance.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości