spali się czy nie?? radio pod aku.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

wmn9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:54
Lokalizacja: świętokrzyskie

spali się czy nie?? radio pod aku.

Post autor: wmn9 » śr lut 10, 2010 19:48

Witam serdecznie nie mogłem znaleźć konkretnego tematu więc pisze mam radyjko pioneer'a i chodzi mi o zasilanie. aktualnie mam podpięte pod bezpiecznik ale dzisiaj zakładałem grubszy kabelek no i wiecie jak jest z wepchnięciem grubszego kabla pod bezpiecznik:D. i moje pytanko brzmi czy jeżeli podepnę bezpośrednio pod aku to czy radyjko mi się nie spali od jakiegoś za dużego napięcia czy naprzykład przy odpalaniu?? autko to Golfik II w benzynce:)



K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » śr lut 10, 2010 19:54

wmn9 pisze:moje pytanko brzmi czy jeżeli podepnę bezpośrednio pod aku to czy radyjko mi się nie spali od jakiegoś za dużego napięcia czy naprzykład przy odpalaniu??
mozesz tak zrobic ale zalóż bezpiecznik jeszcze taki jak jest np na kablu od cb radia :P


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

wmn9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:54
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: wmn9 » śr lut 10, 2010 19:56

jeszcze takie pytanko w radiu wbudowany jest bezpiecznik 10A to pasowało by 15 no nie??



wmn9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:54
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: wmn9 » śr lut 10, 2010 20:06

dobra panowie Wielkie dzięki mam nadzieję że komuś sie temat przyda bo napisane jest krótko zwięźle i na temat.
pozdrawiam, można zamknąć:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości