Jak zabezpieczyc radio przed złodziejami....

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Jak zabezpieczyc radio przed złodziejami....

Post autor: ck » śr gru 14, 2005 00:45

...macie jakies pomysły?Mam zamiar kupić jakiś CD do mojego Mk2 i chciałbym,żeby nikt mi go nie zakosił.Wiadomo,że nie ma 100% ochrony,ale może znacie jakieś półśrodki.Chodzi mi po głowie cos takiego,zeby wyciągać całe radio nie tylko panel,bo bez panela tez kradną,tylko nie wiem jak to wyglada i jak to zrobić.Z góry dziekuję za porady.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » śr gru 14, 2005 01:38

jest możliwość dorobienia szuflady do każdego radia, ja jestem zwolennikiem takiego rozwiązania bo jak masz radio panelowe to ci złodziej i tak ukradnie korpus całego radia a potem na bylejakiej giełdzie kupi sobie panel za grosze


:-k ...

Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » śr gru 14, 2005 02:29

też coś właśnie o tym słyszałem tylko ile takie coś kosztuje?Jedyna wada to że trzeba za każdym razem wyciągać radio,ale może to jest jakies wyjście.

[ Dodano: Sro Gru 14, 2005 01:34 ]
Tu cos znalazłem:http://allegro.pl/show_item.php?item=76916553
ale dochodzi do tego jeszcze montaż.



Avenger
Trance Lord
Trance Lord
Posty: 79
Rejestracja: śr sie 18, 2004 23:54
Lokalizacja: Z zaświatów...
Kontakt:

Post autor: Avenger » śr gru 14, 2005 02:41

można też kupić maskownicę do radia... albo wstawić je nieco głębiej, a na wierz "nakładać" jakiś front od radia "Safari 8" ;)



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » śr gru 14, 2005 02:51

Avenger pisze:można też kupić maskownicę do radia... albo wstawić je nieco głębiej, a na wierz "nakładać" jakiś front od radia "Safari 8" ;)
u mnie sie juz chyba nie da głębiej,bo jak zakladałem stare co nie chciało wejść to wyłamałem nawet ten plastik co jest w kieszeni w desce rozdzielczej.A z drugiej strony też ryzyko,bo skoro jest maskownica to coś pod nią musi być.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » śr gru 14, 2005 08:28

ck pisze:też coś właśnie o tym słyszałem tylko ile takie coś kosztuje?Jedyna wada to że trzeba za każdym razem wyciągać radio,ale może to jest jakies wyjście.
jakies dwa lata temu taka usługa kosztowała 50 zł.


:-k ...

Awatar użytkownika
Misza
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 524
Rejestracja: pt gru 17, 2004 11:51
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Misza » śr gru 14, 2005 10:01

najlepsza metoda to wyjmować całość, niestety :(
Jak zdejmiesz panel to mogą ukraść sam tył
Jak przymocujesz na stałe to ze złości mogą zdemolować samochód

niestety... życie to nie bajka


http://misza1982.digart.pl
www.fotomisza.yoyo.pl
moje wypociny :)

Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » śr gru 14, 2005 12:51

ck pisze:też coś właśnie o tym słyszałem tylko ile takie coś kosztuje?Jedyna wada to że trzeba za każdym razem wyciągać radio,ale może to jest jakies wyjście.
Ja dorabialem do swojego radyjka kieszen to kosztowala bodajze 120zl i do tego masz mozliwosc zeby ci zrobili pamiec (zeby przy wyjeciu nie tracil ustawien). Koszt pamieci byl 50zl ale darowalem sobie bo doszedlem do perfekcji w szybkim ustawianiu wszytskiego i robie juz to w ciagu 10s wiec powiedzialem im :green_fuck: za 50zl

A co do tego linku to tez mialem zamiar od nich kupic ale niestety do mojego radia nie robili wiec musialem jechac do warsztatu :crazy:


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr gru 14, 2005 15:57

Najlepiej nie montować radia albo kieszeń


TUTENHAMON

goferek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:19
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: goferek » śr gru 14, 2005 16:03

zostawiasz na dluzej auto to wyjmjesz radyjko i chowasz. albo mozna kupic maskownice. fahna sprawa wyglada jak bys mial takiego kaseciaka jak np byly montowane w golfach lat 85. pozdro


Misiek

Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » śr gru 14, 2005 17:45

misiek10111 pisze:(...) jak masz radio panelowe to ci złodziej i tak ukradnie korpus całego radia a potem na bylejakiej giełdzie kupi sobie panel za grosze
Do mojego radia panel kosztuje tyle co nowe cale radio Alpine czy Pioneer :]
Zobacz po ile sa panele do pionkow (tych z nowszych serii) nie wspominajac o OEL ;)
Wracajac do tematu - najlepsza jest kieszen chociaz dla mnie przez "upierdliwosc" noszenia calego radia odpada.


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr gru 14, 2005 23:38

Chyba najlepszym rozwiazaniem jest wyjecie calego radyjka i wziecie go ze soba, mozna zostawic pod siedzeniem, ale lepiej to zrobic przez wjazdem na parking by nikt nie podlookal albo nie uslyszal :helm:

Jak zakladaja podtrzymanie pamieci, robia to w radiu czy w kieszeni :?: na czym to sie zazwyczaj opiera, na malej bateryjce 12V, podobnej jak siedzi w pilotach od alarmu albo 9V :?: to da sie zrobic samemu, wystarcza do tego 2 diody by prad z instalacji nie szedl do baterii i na odwrot i nie kosztuje to 50 zeta :hmm:



Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » śr gru 14, 2005 23:43

i ja tes sie skusilem na kieszen. Wyjmuje cale radyjko i mam z glowy. a kosztowalo mnie to ok 60zl (allegro)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości