Jaki zestaw 2 lub 3-drożny do 700 zł?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

tomekbercik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 15:52
Lokalizacja: Ośno Lubuskie

Jaki zestaw 2 lub 3-drożny do 700 zł?

Post autor: tomekbercik » sob sty 23, 2010 15:31

Jak w temacie, chce kupić porządny zestaw dwu lub trzy drożny na przód i nie wiem który wybrać? Słucham rapu i Prodigy, więc potrzebny raczej cięższy osprzęt. Dodam że mam wygłuszone drzwi. Będzie to napędzane wzmakiem, ale nie wiem jeszcze jakim. Planuje wszystko zacząć od zestawu przedniego. Zastanawiam się nad kilkoma opcjami:

Morel Tempo 6

Obrazek

DLS C-6A


Obrazek

bądź JBL GTO-6583C



Obrazek

Proszę o porady dotyczące tych zestawów, oraz o pomoc w doborze wzmacniacza



Awatar użytkownika
basior1997
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: sob sie 15, 2009 20:37
Lokalizacja: Leszno//Góra
Kontakt:

Post autor: basior1997 » sob sty 23, 2010 15:45

tomekbercik pisze:Morel Tempo 6
ciekawe głośnikczki
tomekbercik pisze:DLS C-6A
słyszałem i powiem ze dobrze gra na wytłumionych furtkach
Ostatnio zmieniony sob sty 23, 2010 15:46 przez basior1997, łącznie zmieniany 1 raz.



tomekbercik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 15:52
Lokalizacja: Ośno Lubuskie

Post autor: tomekbercik » sob sty 23, 2010 15:48

Czyli JBL na śmietnik? A jaki wzmak pod te zestawy?



Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Post autor: Piaseczeq » sob sty 23, 2010 16:53

tomekbercik pisze:A jaki wzmak pod te zestawy?
ile masz pieniędzy do wydania ?? Nowy czy używka ??


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » sob sty 23, 2010 17:06

basior1997 pisze:ciekawe głośnikczki
No tak, tylko czy do Hip-hop :?:

Dls'y chyba też bym odpuścił...
Zależy wszystko z czym głośniki mają konkretnie grać, ile pieniążków jest na wzmak itd.

BTW. Szału jakościowego tu nie potrzeba, bo nie słyszałem dobrze nagranej płyty Prodigy(a szkoda :) )



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » sob sty 23, 2010 17:13

Tu masz wyższą linię Morela http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=896611047

PS:używka ale user znany w środowisku CA ;)



tomekbercik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 15:52
Lokalizacja: Ośno Lubuskie

Post autor: tomekbercik » sob sty 23, 2010 17:13

Na wzmak planuje wydać koło klocka, no i do tego jakiś mały sub, co by masowało. To jaki komplet proponujesz Kubus20 pod rap i Prodigy? Jaki zestaw wziąłbyś na moim miejscu?

[ Dodano: 23 Sty 2010 16:18 ]
Dzięki Powalla, wezme to pod uwage :bigok:
Ostatnio zmieniony sob sty 23, 2010 17:19 przez tomekbercik, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » sob sty 23, 2010 18:14

powalla pokazał Ci fajne jakościowo głośniki.
Jest też promo obecnie na PB 3XL i tutaj napewno będzie mocno i głośno i z gwarą.

Wzmacniacz napewno taki, żeby pogonił solidnie woofery, czyli trochę mocy by mu się przydało, ale jak masz klocka na wzmacniacz to jakiegoś strasznego problemu nie będzie, jest dość spory wybór.

Fajnie byłoby gdybyś mógł czegoś gdzieś posłuchać i sam zdecydować co Ci dokładnie potrzebne.
Nie jestem na Twoim miejscu i nie wiem czego oczekujesz :D
Hip-Hop, a hip-hop to też różnica, bo płyta Jay Z od płyty przykładowo peji dźwiękowo różni się dość znacznie.

Jakie jest radio :?:



tomekbercik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 15:52
Lokalizacja: Ośno Lubuskie

Post autor: tomekbercik » sob sty 23, 2010 19:03

Radia... (brak) Ale chce by było z wejściem USB, nie trzeba się czasami motać z płytami, a jak będe chciał posłuchać czegoś porządnego to włóże org. CD i włola. A czy to jest istotne jakie jest radio, skoro głośniki i tak będzie napędzał wzmak? Przecież wtedy idzie tylko sygnał do wzmacniacza i nic więcej... Napewno nie jakieś badziewie, ale nie zamierzam wydać na odtwarzacz jakiejś astronomicznej kwoty, myślałem coś o Alpine CDE-104BTi, lub jakieś tańsze, zobaczymy ile zostanie $. :helm:

[ Dodano: 23 Sty 2010 18:08 ]
Aaa, mam jeszcze jeden problem. Kupiłem auto z dodatkowym odtwarzaczem DVD i TV i jak to się potem ma do tego, by podłączyć to do radia. Czy w radiach jest taka opcja, czy trzeba się wyposażyć w jakiś adapter, przejściówke? Miło by było wciągnąc czasem film z kobitką :helm: i rozkoszować się dzwiękiem lecącym z ca



Awatar użytkownika
basior1997
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: sob sie 15, 2009 20:37
Lokalizacja: Leszno//Góra
Kontakt:

Post autor: basior1997 » pn sty 25, 2010 20:28

tomekbercik pisze:Aaa, mam jeszcze jeden problem. Kupiłem auto z dodatkowym odtwarzaczem DVD i TV i jak to się potem ma do tego, by podłączyć to do radia. Czy w radiach jest taka opcja, czy trzeba się wyposażyć w jakiś adapter, przejściówke? Miło by było wciągnąc czasem film z kobitką i rozkoszować się dzwiękiem lecącym z ca
jakie radio?
po pierwsze wygłuszenie juz masz czy do zrobienia
p drugie napisz ile dokładnie masz na sprzet
jak sie zdecydujesz to napisz mam wzmaki i skrzynie urzywki dobrze wrecz swietnie grajace


Sadzić Palić Zalegalizować!!!!!!

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn sty 25, 2010 23:24

tomekbercik pisze:A czy to jest istotne jakie jest radio, skoro głośniki i tak będzie napędzał wzmak?
no z radia idzie sygnał, też musi być jakościowo dobry by to miało jakąś całość, skoro głośniki nie będą tam jakieś budżetówki, to na radiu bym nie oszczędzał,
basior1997 pisze:jakie radio?
po pierwsze wygłuszenie juz masz czy do zrobienia
p drugie napisz ile dokładnie masz na sprzet
jak sie zdecydujesz to napisz mam wzmaki i skrzynie urzywki dobrze wrecz swietnie grajace
sory że się czepiam, ale czy ty czytałeś w ogóle ten temat? przecież wszystko jest napisane, a do tego skrzynka mu nie potrzebna, zestaw na przód go interesuje, :helm:

sory za OT, miałem nic nie pisać bo bardzo nic nie wniose do tematu bo takich głośników niestety nie słyszałem, ale jak widzę nie raz jak posty piszą to aż żal nie napisać,



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości