Pionieer DEH 4700

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

domin_m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 13:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Pionieer DEH 4700

Post autor: domin_m » sob gru 03, 2005 15:57

Witam
Kupiłem sobie radio Pinieer DEH 4700. Podlaczyłem je po kostke iso radio działa ale ja wyciagne kluczyk ze stacyjki oraz panel radio gubi ustawienia radia itp. Czy mozecie cos poradzic na to ????



blook

Post autor: blook » sob gru 03, 2005 16:06

ale ja wyciagne kluczyk ze stacyjki oraz panel radio gubi ustawienia radia
znaczy sie jak przekręcisz kluczyk i zdemiesz panel ?? Bo nierozumiem troszke, to chyba przez tą interpunkcje ;)



domin_m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 13:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: domin_m » sob gru 03, 2005 16:14

Jezli przkrece kluczy radio dziala i jest ok. A jezeli wyciagne go ze stacyjki oraz panel z radia to po chwili jak wloze panel oraz kluczyk to radio sie wlacza ale kasuja sie ustawienia radia stacji radiowych



blook

Post autor: blook » sob gru 03, 2005 16:16

a jak odłączysz sam zapłon ?? Tez tak sie dzieje ??



domin_m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 13:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: domin_m » sob gru 03, 2005 16:19

tak



Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » sob gru 03, 2005 16:24

podejrzewam ze radyjko ma dodatkowy kabelek do podtrzymywania pamieci zobacz czy wsystko dobrze podlaczyles niestety nie znam sie dobrze na tych sprawach i nie znam na pamiec kolorow kabli dorwij gdzies instrukcje i popatrz mysle ze to bedzie to na 100%



Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » sob gru 03, 2005 16:27

Najprostszym sposobem jest podlaczenie czerwonego i zoltego kabelka razem - radio bedzie mialo podtrzymanie pamieci oraz bedzie gralo nawet po wylaczeniu zaplonu i wyjeciu kluczyka ze stacyjki.


[b]Sprzęt PowerBass, μ-Dimension, Stinger, GroundZero, Hertz, Phonocar i inne[/b]
[url=http://tuninginside.pl][img]http://img504.imageshack.us/img504/4482/bannermalypz9.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » sob gru 03, 2005 16:53

a jka najprostszym sposobem zrobic podtrzymanie napiecia ( jak wyjmuje radio kasuja sie ustawienia) ?
pozdro!!


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

blook

Post autor: blook » sob gru 03, 2005 16:55

Forester, zmostkować + i + stacyjki, o ile rozumiem Twoje pytanie. Czy chodzi o całkowite odpinanie ??



Awatar użytkownika
Misza
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 524
Rejestracja: pt gru 17, 2004 11:51
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Misza » sob gru 03, 2005 17:43

krizzz pisze:Najprostszym sposobem jest podlaczenie czerwonego i zoltego kabelka razem
dokładnie :)
Forester pisze:a jka najprostszym sposobem zrobic podtrzymanie napiecia ( jak wyjmuje radio kasuja sie ustawienia) ?
pozdro!!
Oddaj je do serwisu, tam zainstalują Ci pamięć wew.


http://misza1982.digart.pl
www.fotomisza.yoyo.pl
moje wypociny :)

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob gru 03, 2005 22:00

witaj kolego podłącz tak czerwony stałe zasilanie czarny masa żółty plus ze stacyjki. Pozinno działać i trzymać pamięc.


TUTENHAMON

michi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob sie 06, 2005 14:34
Lokalizacja: wild
Kontakt:

Post autor: michi » sob gru 03, 2005 23:10

miałem tak samo zrob tak jak mowi przedmowca i bedzie wszystko :okej:



SIEKO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob sty 08, 2005 19:59
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: SIEKO » ndz gru 04, 2005 16:02

a ja myslałem inaczej ze zółty podłączyć na stałe a czerwony do stacyjki,bo jesli zółty to pamięć, to jak wyłączy stacyjkę to znowu panięć straci,ale najlepiej sprawdzić na kostce powinno pisać na kabelku MEMORY i ten kabelek musi być na stałe(własnie wydawało mi się ze to jest żółty),a na 2 powinno pisać +12(czerwony)i ten do stacyjki,wtedy jak wyłączysz zapłon to radio zgaśnie ale panięć bedzie podtrzymywana,j jesli się myle kolorami to tak samo tylko ze odwrotność kolorów,ja zajs mam połączony żółty z czerwnym i podłączone pod stałe zasilanie poniewaz bardzo duzo słucham na postoju,pozdrawiam



zibi121
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt lip 12, 2005 23:03
Lokalizacja: Białystok

Post autor: zibi121 » pn gru 05, 2005 21:35

Witam,
nie musisz niczego zamieniać w kostce ISO, ponieważ w tym radyjku jest możliwość zamiany na kablach prowadzących od radia do złącza ISO. Popatrz na schemat montażu, dołączony do radia. Tam jest to wszystko narysowane.
Ale osobiście podłączyłem to inaczej niż na schemacie. Jak już koledzy opisywali, zmostowałem przewód + stałego( przewód czerwony) z + od zapłonu ( żółty). Dzieki temu mam możliwość słuchania także przy niepracującym silniku. Golf MK3 nie ma w stacyjce położenia ACC i gdy podłączysz tak jak na schemacie montażowym, nie bęsdzesz mógł słuchać muzy przy niepracyjącym silniku.

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości