Dorobione boczki bagażnika MK3 - Wymiary

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
DjCobretti
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Dorobione boczki bagażnika MK3 - Wymiary

Post autor: DjCobretti » ndz gru 27, 2009 00:43

Witam...Widze że niektórzy w swoich MK3 maja zabudowe bagażnika i wykonane boczki...jeżeli ktoś już to robił i mógłby przybliżyć szczegóły to napewno wielu osobą by sięto przydało...jakiś poglądowy rysunek, wymiary itp.



Awatar użytkownika
przemek130
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: pt sie 29, 2008 13:05
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: przemek130 » ndz gru 27, 2009 10:46




Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » ndz gru 27, 2009 15:35

kolego ja sam zrobilem sobie taka zabudowe i powiem ci ze wymiary jakie podał ci kolega wyzej duzo ci nie pomoga bo po pierwsze nie podal on wszystkich a po drugie kazdascianka jest pod rożnum kątem połozona no i nie jest prostokątem tylko trapezem i rózne wymiary ma. ja sobie sam wszystko pomerzykem najpierw na tektorze potem na plyce pilsniowej docinałem przymierzalem i tasma skleiłem poszczególne scinaki, i jak wszystko spasowałem dopiero wycinalem z plyty. takze wymiary duzo nie pomoga mozesz zajzec jak u mnie wyszło
pozdro i powodzenia bo efekt ładny gra elegancko i mało miejsca zajmuje w bagażniku.


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości