rewolucja audio w mk3 cabrio - potrzebna pomoc

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

tro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw sie 13, 2009 15:08
Lokalizacja: koszalin

rewolucja audio w mk3 cabrio - potrzebna pomoc

Post autor: tro » śr gru 16, 2009 19:10

Proszę o doradzanie jaki sprzęt kupić. Nie chodzi o super najwyższą półkę, nie chcę jednak na siłę ciąć kosztów kosztem odczuwalnej straty na jakości :chytry:

Zamierzam zrobić porządną instalację audio w moim mk3 cabrio. W tej chwili głośniki przód jest fabryczny, radio denver z biedronki :) a do bagażnika biegnie okablowanie od niedziałającej już skrzyni aktywnej. W drodze jest wzmacniacz blaupunkt GTA 2100 i właściwie tylko on (i kable biegnące do bagażnika) zostanie.

Radio:
musi mieć 2x cinch output, dobrze wspierać mp3 i koniecznie opcję dim a najlepiej w ogóle możliwość ograniczenia świecenia panelu radia do minimum, wygodne bieganie po folderach, fajne gdyby miało wejście na mini (lub inną) kartę pamięci

Głośniki na przód: takie by fajnie grały z radiem, myślałem o wooferkach w drzwiach, pod szybę mid woof, a w "trójkąt" na wysokości lusterka tweeterki

bagażnik: jak pisałem wzmacniacz jest, trzeba go wykorzystać. Fajnie gdyby skrzynia nie zajęła mi więcej niż 3/4 bagażnika, ale z drugiej strony by się moc wzmacniacza nie marnowała

Przy okazji wymiany głośników chciałbym rozebrać deskę i wsadzić nowe okablowanie - wszelkie sugestie także mile widziane. podobnie będę chciał rozebrać drzwi, założyć dystanse, wytłumić.



Awatar użytkownika
CrocodileReggae
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 882
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: CrocodileReggae » czw gru 17, 2009 00:02

tro pisze:Nie chodzi o super najwyższą półkę
tro pisze:GTA 2100
zgadza się...
co do radia clarion rbt jest git - ale tylko jedna para wyjść
http://allegro.pl/item844516041_clarion ... d_2gb.html
tro pisze:myślałem o wooferkach w drzwiach, pod szybę mid woof, a w "trójkąt" na wysokości lusterka tweeterki
akurat...

polecam zestaw mb quart fsa 216 - gra ciekawie, nisko schodzi i jest kulturalny...
tro pisze:jak pisałem wzmacniacz jest, trzeba go wykorzystać
z moich obliczeń wynika że obydwa kanały będa zajęte przez zestaw przedni
tro pisze:Fajnie gdyby skrzynia nie zajęła mi więcej niż 3/4 bagażnika, ale z drugiej strony by się moc wzmacniacza nie marnowała
o to drugie bym się nie martwił przy najmniej wymagających JL-ach...


www.gustavo.pl najlepsza kawa w Puławach :)
AHF: 142KM 325Nm AWX: 171KM 378Nm CAYC: 160KM 313Nm by Rogalotti
www.rperformance.pl

Awatar użytkownika
DJ_SM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 18:41
Lokalizacja: Pdk
Kontakt:

Post autor: DJ_SM » czw gru 17, 2009 17:51

tro, hmmm ile masz na przód bo mam coś dla Ciebie razem z zabudową tweeterów w trójkątach jbc to PW :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości