Radio Gamma IV + zmieniarka w mk2

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
cwa88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz gru 24, 2006 16:02
Lokalizacja: Kozin Pomorze, Szczecin
Kontakt:

Radio Gamma IV + zmieniarka w mk2

Post autor: cwa88 » pn gru 14, 2009 15:28

Witam Panowie, mam pytanie czy wszystko powinno grac jak nalezy. Mam zamiar załozyc do siebie własnie to radyjko http://allegro.pl/item853422023_vw_gamma.html i znaleść do tego zmieniarke w włozyćdo swojego mk2. Wiem,że do zmieniarki jeszcze właściwy kabel trzeba i juz. Piszę o chcę się dowiedziec jak taki zestaw współpracuje ze soba. Czy nie bedzie problemów z odbieraniem CD (mam twardą zawieche) i czy trzeba przerabiac instalacje(posiadem standardowe ISO). Jakie najlepsze było by umiejscowienie zmieniarki? Ostatnie juz pytanie czy opłata się w to bawić. Glosniki zostaja seryjne bez zmian. Słyszałem dużo pozytywnych opini na temat Gammy jeśli chodzi o czystość dźwięku itd. Proszę napiszczćie swoje opinie. Pozdrawiam Cwa 88


....zaVWsze spelniaj marzenia....

kam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: czw gru 03, 2009 21:42
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: kam » pn gru 14, 2009 19:34

posiadam taką gammę, jakość dźwieku jest ok jak na standard tyle że troche jest słaba 4x20w wiec szału nie ma dla malo wymagajacego ucha może być ;)jezeli masz iso bez problemu podlaczysz..


Sprzedam
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=345282

Awatar użytkownika
cwa88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz gru 24, 2006 16:02
Lokalizacja: Kozin Pomorze, Szczecin
Kontakt:

Post autor: cwa88 » pn gru 14, 2009 19:37

aha fajnie to juz jeden problem z głowy
a jak ze zmieniarka jest??


....zaVWsze spelniaj marzenia....

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn gru 14, 2009 21:24

Zastanów się czy nie lepiej(jakościowo)i taniej wyjdzie Cię zakup niefabrycznego radia, bo gra kiepsko.



Awatar użytkownika
cwa88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz gru 24, 2006 16:02
Lokalizacja: Kozin Pomorze, Szczecin
Kontakt:

Post autor: cwa88 » wt gru 15, 2009 11:15

Mam u siebie jakies tandentw Sony GT20 i jakos sobie gra. Prawdziwa muza leci z pod maski bo KR tam siedzi. Chce poprostu zrobic ładnie w srodku zeby ory radio VW komponowalo sie ładnie z reszta wnetrza. Robie auto do oryginału oprocz kilku małych przeróbek.Nie jestem fanem dobrego brzmienia i nie mam tez dobrego ucha :). Zastanawiam sie tylko czy poprostu taki wydatek w kierunku oryginalności i ładne looku może sie gtroche nie opłacac. Radio żeby było ok to wydatek jkaies 100zl i zmieniarka z kablami to jakies ok 200 prawda??W sumie wywalac ok 300zl tylko zeby ładnie było zielono i grało z plyt CD?? Sam juz nie wiem a moze jakies inne radio w miare ok tyklko co by na zielono swieciło?? Nie mam w planach zadnej dalszej rozbudowy CA. Jak ktos mozę się włączyc w rozmowę będzie fajnie. Pozdrawiam :)


....zaVWsze spelniaj marzenia....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości