Wystające radio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

ha3n
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 06:26
Lokalizacja: Cz-wa

Wystające radio

Post autor: ha3n » sob paź 03, 2009 12:02

Witam.

Wydaje mi się ze nie tylko ja miałem problem z odstającym radyjkiem w golfie III.
Usunąłem już na końcu wnęki ten plastikowy ogranicznik , czy jatko sie tam zwie.

Radyjko udało mi się parę razy wcisnąć na sile ale to nic dobrego nie wróży kabelkom z tyłu.
Co można z tym zrobić.

Szukałem na forum odpowiedzi na to pod rożnymi frazami w wyszukiwarce ale niestety nic nie odnalazłem. Jeśli ten wątek był już poruszany prosiłbym o podanie odnośnika.



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » sob paź 03, 2009 15:07

Usunąłem już na końcu wnęki ten plastikowy ogranicznik , czy jatko sie tam zwie.
to się zwie "tylny uchwyt radia" i jest po to, żeby był 3 punkt podparcia radia - tego się nie usuwa bo jest po to, żeby lepiej stabilizowało radio - lepiej czytało płyty - chroni (w pewnym stopniu) przed uszkodzeniem mechanizmu CD :panna:
kupując radio masz na końcu każdego taki trzpień z gwintem i różne gumowe nakładki (guma jako wibroizolacja) po to, żeby dobrze dopasować do uchwytu z tym co nazywasz ogranicznikiem
ha3n pisze:Co można z tym zrobić.
może to co napiszę będzie trochę nie miłe, ale sugeruję po prostu nauczyć się uważnie wkładać radio i układać kable


Obrazek

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob paź 03, 2009 15:14

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... 94&start=0

[ Dodano: Sob Paź 03, 2009 15:15 ]
druga strona tez,foty
Ostatnio zmieniony sob paź 03, 2009 15:16 przez Duber, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
takos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: sob mar 14, 2009 16:20
Lokalizacja: Stegna

Post autor: takos » sob paź 03, 2009 15:47

Ja odkrecalem panel nawoiewow aby kable reka sciagnac do dolu, pare srobek 5 min roboty


(\X/)

Awatar użytkownika
Kubalec
2fast4you
Posty: 79
Rejestracja: czw maja 21, 2009 11:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kubalec » sob paź 03, 2009 19:54

takos pisze:Ja odkrecalem panel nawoiewow aby kable reka sciagnac do dolu, pare srobek 5 min roboty
Dokładnie.Ja tak samo zrobiłem.Cztery śruby i po wszystkim.Przy odpowiednim ułożeniu przewodów radio musi wejść.Moje mimo iż mam złączke radio --> iso ,do tego wyjście na wzmaka i telefon głośnomówiący to po odpowiednim ułożeniu kabli zatrzasneło sie bez problemu bez wyłamywania czegokolwiek.Troszkę cierpliwości i się uda :grin:


Obrazek

ha3n
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 06:26
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: ha3n » śr paź 21, 2009 20:55

Poradziłem sobie bez odkręcania czego kolwiek i wyłamywania, odpowiednio ułożyłem kable i wpyhajac radio powoli je cięglem tak by wszystkie większe elementy , czyli złącza odpowiednio się ułozyły. I teraz radyjko ladnie siedzi , chcoarz kabelki z tyly i zlacza od wzmacniacza stanowią mały opór , ale inaczej już się chyba nie da



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości