Jakie głośniki zamiast ori w mk3

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

rekin01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 196
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 20:16
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Jakie głośniki zamiast ori w mk3

Post autor: rekin01 » sob wrz 26, 2009 20:25

Jakie polecacie głośniki zamiast oryginalnych w drzwi do mk3.Chodzi mi o takie żeby pasowały w otwory i w miarę dobrze grały (jeśli to możliwe).Nie mam zamiaru stosować wzmacniacza,byłyby z radiem SONY CDX-GT414U



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » sob wrz 26, 2009 20:48

Zamiast kupować nowe głosniki "zrób" sobie drzwi ... serio! Za tę kasę (bawię teraz we wróżkę i strzelam że masz max 100-200zł , bo to norma) kup rolkę taśmy dekarskiej , dystanse z mdfu i poczytaj tematy podwieszone wraz z FAQ Nazara i instalkami userów (fotki!) . Potem załatw sobie dzień wolnego i jazda ... wrażenia słuchowe bezcenne, bo zagra to lepiej niżbyś kupił zestaw za 300zł i wpakował go w plastikowy boczek (oryginalne miejsce)... tym bardziej że nie zamierzasz mieć wzmacniacza ... oj ile razy to słuchałem , a potem ... bach suby, wzmacniacze ,kondensator, kable ... choroba normalnie ...nałóg :grin:



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob wrz 26, 2009 22:22

świete słowa! ja po wygluszeniu drzwi wstawiłem na prube ori glosniki,mega różnica



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości