Prośba o pomoc

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

plywaknr1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:43
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Prośba o pomoc

Post autor: plywaknr1 » czw lis 10, 2005 22:52

Witam wszystkich. Mam pewein problem otóż, posiadam radyjko cd blaupunkt San Remo 168, i mam podpięte 4 głośniki mocne, i słuchałem 10 sekund radyjka na full i się zgasiło i nie da się go teraz uruchomić, co mam robić, pomóżcie proszę.



Awatar użytkownika
michas28
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: śr sty 19, 2005 19:06
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Post autor: michas28 » pt lis 11, 2005 07:36

na poczatek sprawdz bezpiecznik. ale całkiem mozliwe ze posadziles koncówke mocy wiec zostaje ci wizyta u elektronika który to wymieni. bo skoro pytasz o taka rzecz to sam tego nie zrobisz :)


Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem

Awatar użytkownika
Misza
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 524
Rejestracja: pt gru 17, 2004 11:51
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Misza » pt lis 11, 2005 09:17

to pewnie bezpiecznik, gdyby to była końcówka to by się wł.


http://misza1982.digart.pl
www.fotomisza.yoyo.pl
moje wypociny :)

plywaknr1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:43
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: plywaknr1 » pt lis 11, 2005 11:03

właśnie w tym jest problem że bezpiecznik sprawdzałem i jest ok, a co do końcówki mocy to ile może kosztować???



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt lis 11, 2005 13:13

Zobacz bezpiecznik w radiu i bezpiecznik w samochodzie póżniej czy napięcie jest na kabelku plusowym zasilającym radio naewt żarówką.


TUTENHAMON

plywaknr1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:43
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: plywaknr1 » pt lis 11, 2005 15:01

TUTENHAMON,
witam właśnie w tym problem że bezpiecznik w radyjku jest dobry, a prąd dochodzący do radyjka (kolor czerwony) jest prąd, podobno dowiedziałem się na tym forum, że jest jeszcze jakiś bezpiecznik w środku radyjka szklany i to on może się spalił, a jak nie to może być jeszcze bezpiecznik w skrzynce z bezpiecznikami, tylko nie wiem który odpowiada za radyjka?????/ pomóż



Awatar użytkownika
michas28
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: śr sty 19, 2005 19:06
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Post autor: michas28 » pt lis 11, 2005 15:07

do kostki od radia ida 2 kable + jeden żołty drugi czerwony jezeli na dwóch masz prad oczywiscie na jednym bedzie dopiero po włozeniu kluczyka i czasami trzeba go przekrecic jezeli na obu jest prad to nie musisz szukac bezpiecznika w aucie bo jest dobry


Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem

jajko
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:49
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: jajko » pt lis 11, 2005 17:18

Sprawdź kable od zasilania radia najgłebiej jak tylko możesz, miałem ten sam problem, jakiś inteligent głeboko w desce zainstalował dodatkowy bezpiecznik na kablu, który sie zjarał przy pierwszym głośniejszym słuchaniu. Jak taki będziesz miał to możesz wymienić na nowy, ale ja swój do kosza wywaliłem :)



plywaknr1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:43
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: plywaknr1 » pt lis 11, 2005 22:04

sprawdzałem z kolegą któy jest elektrykiem radyjko gra, podejrzewamy źle podłączony cienutki kabelek, i to on może być przyczyną tego zdarzenia, jutro jestem z nim umówiony na naprawę i zobaczymy co się da zrobić, jest tam orginalnie podpięta kostka vw, i nie ma w niej żółtego kabelka, jest za to taki cieniutki niebieski w miejscu 6 na kostce, i nie wiem co to jest



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości