Schemat do podlaczenia ISO mk2

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
andrew6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt paź 19, 2004 13:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Schemat do podlaczenia ISO mk2

Post autor: andrew6 » ndz paź 30, 2005 09:00

Po sporym czasie uzytkowania mk2 wziolem sie za radyjko, gdyz moje ponad 16 letnie co chwile gubiło fale a za miastem samo sie przestawiało, porostu katorgia... :jezor:
Dorosłem do decyzji i zakupiłem sprzecik i teraz zczyna sie porblem ... jak go podłaczyc poniewaz w mk2 jest jescze stara instalacja na taka mała kwadratowa wtyczke ... :kac: i jak to ugrysc ? Moze macie jakis schemat tych przewodów by przerobic na iso. Byłbym bardzo wdzieczny, przepraszam jak w opisie swojego problemu cos zlamiłem.



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » ndz paź 30, 2005 09:13

Schemat kostki ISO masz tutaj
http://sootec.webpark.pl/kostka_iso.doc
Jakie kable wychodzą z Twojej wtyczki musisz sprawdzić sam.
bodzio_j



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » śr lis 09, 2005 00:12

Bodzio to nie chodzi o to :). O ile się nie myle chodzi ci o tą większą iso. Pojedź do jakiegoś elektryka za 10zł ci zrobi :)



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Re: Schemat do podlaczenia ISO mk2

Post autor: TUTENHAMON » śr lis 09, 2005 18:23

andrew6 pisze:Po sporym czasie uzytkowania mk2 wziolem sie za radyjko, gdyz moje ponad 16 letnie co chwile gubiło fale a za miastem samo sie przestawiało, porostu katorgia... :jezor:
Dorosłem do decyzji i zakupiłem sprzecik i teraz zczyna sie porblem ... jak go podłaczyc poniewaz w mk2 jest jescze stara instalacja na taka mała kwadratowa wtyczke ... :kac: i jak to ugrysc ? Moze macie jakis schemat tych przewodów by przerobic na iso. Byłbym bardzo wdzieczny, przepraszam jak w opisie swojego problemu cos zlamiłem.
Witaj kolego jeśli już masz autko 16 letnie to badź pewien że kabelki od instalacji zasilającej radyjko są już wysłużone. proponuję ci pociągnąć nowe kabelki od akumulatora z bezpiecznikiem na zasilaniu. Jesli chcesz żeby radio włanczało się z kluczyka to dodatkow plus ze stacyjki ciagniesz do iso. Nie wiem co masz za radio ale wyjścia są zawsze te same wrazie czego to wal to ci pomożemy.


TUTENHAMON

wejlantf

Post autor: wejlantf » śr lis 09, 2005 20:54

pomożemy. najlepiej zrobić nową instalkę. Troszkę na ten temat jest np. tu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości