Kostka ISO

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

AnimFcB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 05, 2009 18:36
Lokalizacja: Płock

Kostka ISO

Post autor: AnimFcB » śr cze 10, 2009 13:28

Wiem wiem wiem, że to banalne i wiele takich tematów już było ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moj problem. Chodzi o wyjecie kabelka z kostki, wiem że trzeba podwadzić jakis "języczek" czymś cienkim ale nie wiem gdzie on sie znajduje. To jest tak małe ze poprostu tego nie widzę :D . Kupilem swoje pierwsze auto i nie chce od razu czegos zepsuć, jestem krótko mówiąc zielony w tych sprawach jeszcze :kac:

Czy to trzeba podwadzić od tej strony?

Obrazek

Jeśli tak zaznaczcie mi kropką strzałką czy czyms innym ktore i w którą stronę odgiąć i wrzućcie fotkę. :D Za problem przepraszam :blush:



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » śr cze 10, 2009 13:58

było na forum szukaj,

a tak wogóle to który kabel i po co chcesz wyjąć

[ Dodano: 10 Cze 2009 14:07 ]
nie no przeczytałem jeszcze raz twój temat, jak nie widzisz języczka :helm: , nie chce mi się do painta wkleiać i ci zaznaczać , ten języczek zachacza o obudowę, trzeba cienkim drucikiem wyprostować ten języczek i wtedy ten konektor wyjdzie do tyłu tam gdzie idą kable,
Ostatnio zmieniony śr cze 10, 2009 14:15 przez A r t u r, łącznie zmieniany 1 raz.



AnimFcB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 05, 2009 18:36
Lokalizacja: Płock

Post autor: AnimFcB » śr cze 10, 2009 14:47

Zrobiłem , zamykamy :blush:
Ostatnio zmieniony pt cze 12, 2009 20:49 przez AnimFcB, łącznie zmieniany 5 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości