[MK III] Pomoc w doborze jakiegoś nagłośnienia....

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
hermanix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn mar 19, 2007 01:54
Lokalizacja: Lubań/Wrocław
Kontakt:

[MK III] Pomoc w doborze jakiegoś nagłośnienia....

Post autor: hermanix » pt maja 22, 2009 12:47

Siemacie!
Planuję zmianę Car Audio w swoim gofrze 3D. Po przeczytaniu wielu poradników, for itp. postanowiłem zrobić system przedni ze skrzynką w bagażniku. Pomóżcie mi dobrać jakieś dobre głośniki (zestaw) drzwi + piski w podszybie (ori miejsca) najlepiej żeby hulały pod radiem samym i do tego skrzyneczkę pod wzmacniacz który mam czyli SONY XM-444. Przedział cenowy? Nie ustalony im taniej tym lepiej no ale bez przesady - myślę że ok. 500 zł na to mam. Drzwi chciałbym wygłuszyć jak znajdę jakiegoś pomocnika który zna temat od strony praktycznej (oczywiście na wygłuszenie idzie osobno hajs). Wzmacniacz oczywiście mogę zmienić ale nie wiem ile wart jest mój...
Radio jakie mam aktualnie to sony CDX GT300S które również chciałbym zmienić na coś z wejściem na karty SD (na CD być nie musi). Tu też bym prosił o jakieś propozycje.

Jeżeli macie jakieś uwagi do planowanego przeze mnie audio to walcie - czekam na każde uwagi, porady i krytykę żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.

Pozdrawiam i z góry dzięki.


[b][size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2152306#2152306]MOJA NIUNIA MKIII[/url]
[/size][/b]

Awatar użytkownika
DJ_SM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 18:41
Lokalizacja: Pdk
Kontakt:

Post autor: DJ_SM » pt maja 22, 2009 14:19

hermanix, Kolego poczytaj trochę tematów w tym dziale i już będziesz wiedział wszystko! Po co zakładać nowy temat jak setki razy było to już wałkowane :grrr:
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2009 14:19 przez DJ_SM, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
hermanix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn mar 19, 2007 01:54
Lokalizacja: Lubań/Wrocław
Kontakt:

Post autor: hermanix » pt maja 22, 2009 14:32

Napisałem, że przeczytałem wiele for to również (zresztą moje ulubione) ale po prostu nie znalazłem szczegółowej odpowiedzi odnośnie:
- głośników które dadzą radę pod samym radiem;
- skrzynki pod mój wzmacniacz ewentualna zmiana wzmacniacza na inny,
- dobrego radia na karty SD,

znajdź mi to na tym forum a będzie Ci dane...


[b][size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2152306#2152306]MOJA NIUNIA MKIII[/url]
[/size][/b]

Awatar użytkownika
DJ_SM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 18:41
Lokalizacja: Pdk
Kontakt:

Post autor: DJ_SM » pt maja 22, 2009 19:40

hermanix pisze:- głośników które dadzą radę pod samym radiem;
O kolego to widocznie słabo coś czytasz. Helix db 62.1 prawie w każdym temacie o zestawie na przód było wspominane o Helixach.
Co do wzmaka nie miałem z nim styczności i nie wiem jaką ma moc to nie mogę Ci doradzić co do niego podłączyć. A i budżet. Chcesz na radio, skrzynie i zestaw przedni wydać tylko 500pln?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości