głosniki w drzwiach mk3

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

adassssss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn mar 02, 2009 22:56
Lokalizacja: Zawiercie

głosniki w drzwiach mk3

Post autor: adassssss » śr maja 06, 2009 20:44

w moim golfiku mam takie radio : http://www.pioneer.pl/pl/products/archi ... index.html

i takie głośniki w drzwiach : http://www.pioneer.pl/pl/products/25/13 ... index.html opłaca sie dac jakis niewielki wzmacniacz zeby maxa z nich wycisnac i jeszcze wygłuszyc drzwi i dac dystanse czy lepiej pomyslec o innych głosnikach? jesli cos innego to jakie najwieksze głosniki wchodza do drzwi w golfie mk3 tzn ich grubosc zeby sie zmiesciły i nie chaczyly o nic? nie chce bagarznika zagracac tubami i subuferami chce miec w miare dore glosniki w drzwiach ktore daja nieszly basik ale wiadomo nie taki ze mnie z 2 km slychac.



Awatar użytkownika
DJ_SM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 18:41
Lokalizacja: Pdk
Kontakt:

Post autor: DJ_SM » śr maja 06, 2009 21:07

Te pioneery to szerokopasmówki i one nie będą miały dobrego basiku choć w wygłuszonych drzwiach na dystansach i pod wzmakiem jakiś na pewno się pokaże. Ile masz kasy na głośniki i wzmacniacz?



adassssss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn mar 02, 2009 22:56
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: adassssss » śr maja 06, 2009 21:18

wzmaciacz to kumpel załatwi uzywany bo nie mam zamiaru wydawac fortuny na niego głosniki hmm powiedzmy do 400 zł , narazie nie mam kasy na to ale co mozna dobrego kupic do tej ceny, tak sobie narazie planuje jak bym miał kase to przynajmniej bede wiedział juz na czym stoje.



Awatar użytkownika
DJ_SM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 18:41
Lokalizacja: Pdk
Kontakt:

Post autor: DJ_SM » śr maja 06, 2009 22:25

Jak chcesz sam przód bez suba to dobrą opcją są pb L60c ale przekraczają budżet, dobrym rozwiązaniem są również el comp 6 co prawda kick mają mniejszy niż PB L60C ale bardziej uniwersalny zestaw, wyrazista średnica góra może ciut wyeksponowana ale w połączeniu z jakimś spokojnym wzmakiem bardzo fajnie to gra. Mam je jeszcze u siebie na początku pędzone alpina V12, było bardzo fajnie góra nawet była do przyjęcia i kick był przyzwoity. Potem zmieniłem alpine na xetec vector i tu niewielkie zaskoczenie kick jakby słabszy ale dźwięk bardzo zrównoważony.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości