JAKIE RADIO DO 600zl?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

proch82

JAKIE RADIO DO 600zl?

Post autor: proch82 » czw wrz 29, 2005 19:35

witam,mam pytanko jakie radio w tej kwocie warto zakupic.stawiam raczej na dobry system przedni bez suba.poki ci radio bedzie grac na orginalnych glosnikach,z czasem na pewno je wymienie,w dalszych planach wygluszenie+wzmak(ale nie na 100%).zastanawiam sie nad tym modelem http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp ... 9388424944 ,warto czy lepiej cos innego?pozdro



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw wrz 29, 2005 20:11

Czy musi być nowe i czy koniecznie mp3


TUTENHAMON

proch82

Post autor: proch82 » pt wrz 30, 2005 08:34

mp3 musi,w sumie mogloby byc uzywane,w tej cenie moge wyciagnac tez nowe 5700 pionka.co polecasz?



wejlantf

Post autor: wejlantf » pt wrz 30, 2005 10:08

a może alpine CDA 9843 RM...? Nowe z 2-letnią gwarancją na Allegro kosztuje 629 zł.



proch82

Post autor: proch82 » pt wrz 30, 2005 10:12

ja sie nie znam za bardzo,licze na was:],gra lepiej niz pionek w tej cenie?jest taka sprawa ze moge kupic radio w stanach,wiec mysle nad jakims radyjkiem,ktore bym mogl taniej kupic niz w Polsce.pozdro



Pawel Golf II

Post autor: Pawel Golf II » pt wrz 30, 2005 10:24

Witam!!

Przepraszam że podpinam się pod temat , ale mam podobne pytanie tyle że skromniejszy budżet (500). Nie moge się zdecydować pomiędzy : http://www.maximedia.pl/?c=odtwarzacze_ ... r_deh_3730
http://www.maximedia.pl/?c=odtwarzacze_ ... vc_kd_g311
i jeszcze SONY CDX -S2022. Bardzo proszę o opinie , ewentualnie propozycję innych modeli.

Pozdrawiam!!



Awatar użytkownika
marek29
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:59
Lokalizacja: Krzeszowice
Kontakt:

Post autor: marek29 » pt wrz 30, 2005 10:46

proch82 pisze:ja sie nie znam za bardzo,licze na was:],gra lepiej niz pionek w tej cenie?jest taka sprawa ze moge kupic radio w stanach,wiec mysle nad jakims radyjkiem,ktore bym mogl taniej kupic niz w Polsce.pozdro
W stanach nie ma RDS-u i jest inny raster strojenia.W niektórych radiach da się przestawić,ale możesz trafić na egzemplarz który ma tylko 100khz a wtedy biędzie problem z wstrojeniem niektórych stacji.



proch82

Post autor: proch82 » pt wrz 30, 2005 10:53

to wiem,ale starczy mi 1-2 stacje radia,bede sluchal w wiekszosci muzy z cdekow,czekam na propozycje modeli radyjek.



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pt wrz 30, 2005 11:44

Pawel Golf II - po pierwsze - wszystko, tylko nie SONY :panna: (uwalona kasa). Po drugie - z tych co podałeś to lepszy Pionner... A ta cena :goof: :kac: :panna: ...? Na Allegro nówka z gwarancją kosztuje ok. 400... Piszesz ze wydajesz 500 zł... Za tą kasę możesz kupić coś lepszego. Jeśli kupujesz od pewniaka - nie musisz się bać Allegro... Jak koleś ma 500 komentarzy, sklep, wystawionych 30 modeli to raczej Cię nie oszuka. Ja zawsze pytam kilku jego klientów(mail z komentarza mam), czy wszystko było ok.(obojętnie co kupuję). Wracając do tematu to w tej kwocie kupiłbym Pionner’a DEH 4700 (np. tu) albo Clarion’a DB358RMP (np. tu). Pionner ma bardziej uwydatnione skrajne pasma, Clarion brzmi bardziej neutralnie :hmm: . Dobrze dla Ciebie, jak byś poczytał FAQ, to, to,to i to… Jak to przeczytasz i będziesz miał jeszcze jakieś wątpliwość to pytaj :grin:
Aha – jak masz możliwość podjechać do MediaM czy innego sklepu z CA – zanim kupisz - posłuchaj wybranego przez siebie modelu :chytry: ...

proch82 – jak mowi wejlantf - Alpine CDA 9843RM – fajny sprzęt :hmm: … Ale posłuchaj tez Clariona DB358RMP :bajer: - mi bardziej odpowiada jego brzmienie :bigok: ...
Looknij w ten i ten temat :food: ...

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

proch82

Post autor: proch82 » pt wrz 30, 2005 12:01

ok,a duza jest roznica miedzy Alpine CDA 9843RM, CDE-9843 a CDE-9845,jesli juz to ktory z tych modeli?



Pawel Golf II

Post autor: Pawel Golf II » pt wrz 30, 2005 15:26

Witam ponownie !!

Kiler WIELKIE DZIĘKI wszystkie podane linki przeczytałem (niektóre już wcześniej) , tylko widzisz ja nie mam o tym najmniejszego pojęcia i nie wiem co to są syczki tweetery i midbasy a już na pewno nie wiem co oznacza że radio ma w RMS 13 W :) . Kupiłem Golfa II z seryjnym grajkiem który się rozsypał , co gorsze wszystkie głośniki mam zamontowane na tylnej półce a po lekturze linków które podrzuciłeś już wiem że to nie dobrze :( Chciałbym radio które pozwoli mi posłuchać MP3 kiedy jadę do pracy albo z niej wracam , nie zależy mi na jakimś wyrafionwanym zestawie CA. W tej chwili pod tylnią szybą ma sześć głośników BLAUPUNKT po bokach dwa duże SC-N3000 (60W) w środku cztery małe ułożone w kwadrat dwa z nich to SC-M-8760 dwa kolejne SCT 5060 nie mam pojęcia ile mają lat i czy wogóle zagrają kiedy podepnę grajka a pomiędzy ty wszystkim są jeszcze dwa kwadratowe pudełka to chyba zwrotnice ?? Poleciłeś mi PIONEER'a DEH4700 jeśli możesz powiedz jaka jest różnica pomiędzy nim a modelem DEH3730 (CLARION nie w moim guście). Będe również wdzięczny za informację czy wystarczy zamontować głośniki (jeśli tak to jakie) pod szybą z przodu żeby dało się słuchać muzy, nie mam czasu ani zdolności do własnoręcznego montażu głośników w drzwiach a na wynajęcie specjalistów mnie nie stać.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt wrz 30, 2005 15:44

U chłopie głośników masz aż za duzo ale jak juz kiler ci odpisuje na post to niech mnie wyręczy


TUTENHAMON

proch82

Post autor: proch82 » pt wrz 30, 2005 16:07

to mi odpowiedz TUTENHAMON ktorego alpine warto kupic



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt wrz 30, 2005 16:14



TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości