OTWARCIE BIZNESU CO WY O TYM SĄDZICIE

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

TOM - K-Jetronic
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob mar 12, 2005 13:40
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

OTWARCIE BIZNESU CO WY O TYM SĄDZICIE

Post autor: TOM - K-Jetronic » ndz wrz 18, 2005 11:45

Witam mój znajomy ma zamiar otworzyć biznes związany z instalacjami w samochodach sprzętu audio oraz video i nie tylko zabudowy, alarmy, zamki centralne itp.
On chce zainwestować spore pieniądze w to, bo zaczyna od początku ma zamiar ustawić garaż na razie na dwa autka i kupić cały potrzebny sprzęt. Moje pytanie brzmi czy będzie mu się opłacało to wszystko i oczywiście czy będą klienci. Cała siedziba tego biznesu otwarła by się pod Poznaniem. Co wy o tym sądzicie.??
Ostatnio zmieniony ndz wrz 18, 2005 12:32 przez TOM - K-Jetronic, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » ndz wrz 18, 2005 11:58

Mieszkam w nieduzym miescie i znajomy ma sklep tego typu - montuje rowniez alarmy centralne itd
powiem ci szczerze ze co do instalek car-audio to nie za czesto ma powaznych klientow ale poprwadzenie prostej instalki pod glosniki podlaczenie radia podlaczenie glosnikow dosyc czesto
codzienie ma montaz alarmu albo i dwoch wiec moim zdaniem biznes jak najbardziej oplacalny ale trzeba sie na tym znac i troche kasy zainwestowac
duzo tez robi reklama



TOM - K-Jetronic
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob mar 12, 2005 13:40
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: TOM - K-Jetronic » ndz wrz 18, 2005 12:05

[ Dodano: Nie Wrz 18, 2005 12:06 ]
kamilt500, Tylko ze interes będzie 20 km od Poznania ale mam nadzieje że wypali. i będzie z tego jakiś pieniądz.



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » ndz wrz 18, 2005 12:51

dobre ceny dobry fachowiem dobra reklama to podstawy :)



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz wrz 18, 2005 12:55

Biznesu nie bedzie ponieważ w poznaniu są firmy (profesjonaliści) które mają konkretne wejścia (mam na mysli ceny) u producentów. Po za tym u nas nie ma jeszcze takiej mody na audio jak na zachodzie gdzie każdy szanujący się obywatel ma pożądne audio. alarmy to jeszcze się opłaca ale 20 km od poznania nie sądz Nie zainwestowałbym w to miałem ten interes ale kiepścizna oczywiści przeżyć idzie ale nic po za tym


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości