Jakie radio na twarde zawieszenie???

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

wejlantf

Jakie radio na twarde zawieszenie???

Post autor: wejlantf » pn wrz 12, 2005 08:41

Mam twarde zawieszenie w golfiku i chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat wyboru radia do takiego auta. Które polecicie żeby wciąż nie przerywało?
Dzięki



Awatar użytkownika
guitarman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: sob sie 20, 2005 10:25
Lokalizacja: Zamość nad Łabuńką
Kontakt:

Post autor: guitarman » pn wrz 12, 2005 18:33

hehe. nawet nie wiesz jaki to problem!

najpierw mialem blaupunkta, myslalem ze jest uszkodzone, czyscilem laser itp. Wkurzylem sie i dalem ojcu do opla astry kombi. Normalnie na najwiekszych dolach nie przeskakuje, a mi przeskakiwalo nawet przy odpalaniu silnika (-:

Teraz mam JVC KD-SX911 i jest duuzo lepiej. Tylko na najwiekszych dolach przeskakuje. Na trasie nigdy, po miescie czasem, na torach itp.

Mysle, ze najlepsze sa te najtansze radia typu Medion, Dalco (allegro).

One mają po kilkadziesiad sekund pamieci a nie tak jak te wszystkie DOBRE radia tylko mechaniczną amortyzazcję lasera.


GOLF. Connecting People (-:

Aktualnie:
Ford Sierra 1.8 TD GL

Awatar użytkownika
Ostrry
Panzerwagen fahrer
Panzerwagen fahrer
Posty: 107
Rejestracja: pn gru 27, 2004 18:14
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Ostrry » pn wrz 12, 2005 18:55

Pioneer pod tym wzgledem chyba bardzo dobry, dziury nie dziury, plyta moze byc zmasakrowana a on i tak czyta :)


PANZERWAGEN FAHERE

WWW.DREAMCARAUDIO.COM <--Takie małe ale pomocne :)

http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1572

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn wrz 12, 2005 19:09

Pioneer organiki smigałem na zawiechach twardych podwójnie czyli i góra i dół plus krótki amori w gazie więc było niesamowicie twardo pionier zawiódł kilka razy ale to nic w porównaniu z clarionem.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
TYQS
Diesel Driver
Diesel Driver
Posty: 153
Rejestracja: pn lut 07, 2005 01:52
Lokalizacja: GRYFINO
Kontakt:

Post autor: TYQS » pn wrz 12, 2005 22:36

teraz pytanie czy chcesz by muzyka grała ciagle czy zeby grała czysto i bardzo dokładnie :) ja wybrałem by grała czysto i kupiłem Kenwooda KDC6090 jest takrze na MP3 i daje rade Audio czyta ładnie dopiero przy porysowanej płycie i na wielkich dziurach przeskoczyło tylkoze to był takie dziury że mi cała konsola latała :) lub skakało jak tak mi spadły obroty w dieslu na bardzo wolnych obrotach gdzie mi kierka z rąk wypadała i zapalała sie kontrolka od ładowania :) a jeździłem sporo czasu na zawieszeniu baaardzo twardym bo Gwint Weitec był posadzony na 12 cm i mam takie przepuszczenia ze siedział na odbojach :) bo był sztywny jak sk..... :D MP3 jak jest w radiu to nigdy mi sie nie przycieło czy przerwało z powodu dziur, zaczeło lekko skakać z powodu ze płyta była nieźle styrana. Ale sie rozpisałem :) pozatym radio ma obracany panel o 180 stopni :) lub sciągany :) są bardo podobne wersje gdzie panel sie obraca sam lecz opcja sciągnięcia go została wykluczona przez automat osobiscie wybrałem z obracanym i sciąganym panelem :)

Decyzja nalezy do Ciebie :)


[img]http://i24.photobucket.com/albums/c9/Pawel_G/Logo.jpg[/img]


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/247273.html][img]http://images.spritmonitor.de/247273_5.png[/img][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1754139#1754139]Moj goferek zawitał na forum :)[/url]

wejlantf

Post autor: wejlantf » śr wrz 14, 2005 11:46

wybrałem alpinusa



Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: arkop » ndz wrz 18, 2005 13:04

ja mam blanpunkta i ine nazekam !!



wejlantf

Post autor: wejlantf » ndz wrz 18, 2005 18:10

właśnie dzisiaj odbyłem pierwszą jazdę testową z nowym radyjkiem alpine i jestem mile zaskoczony, nawet na torach nie skacze. GIT!!!



Awatar użytkownika
guitarman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: sob sie 20, 2005 10:25
Lokalizacja: Zamość nad Łabuńką
Kontakt:

Post autor: guitarman » pn wrz 19, 2005 04:48

a jaki to model alpine? moze ja nabędę? (-:


GOLF. Connecting People (-:

Aktualnie:
Ford Sierra 1.8 TD GL

Awatar użytkownika
Chmielu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2331
Rejestracja: śr lip 06, 2005 10:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chmielu » pn wrz 19, 2005 16:41

Najlepiej kupić jakies radyjko z MP3. Nie ważne jaka firma.
Działa to w ten sposób, że radyjko wczytuje sobie taką MP3 do pamięci i dopiero odtwarza w związku z czym nie ma prawa przeskoczyć - bo nie ma co :grin:
A jak akurat wczytuje kolejna piosenkę i jedziesz po dołach to poprostu będzie ją dłużej wczytywał ale nic nie będzie Ci przeskakiwać.



wejlantf

Post autor: wejlantf » pn wrz 19, 2005 18:33

guitarman pisze:a jaki to model alpine? moze ja nabędę? (-:
ALPINE CDA 9843RM

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63681914

Polecam



zielaq

Post autor: zielaq » wt wrz 20, 2005 10:17

hmm ja w sobote bede miał zawieszenie twarde -40. a mam radio pionner DEH 1700 myslicie ze będą problemy ?



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt wrz 20, 2005 13:04

Jesli radyjko jest sprawne nie bedzie problemu poza tym będziesz miał tylko troszke obnizone i zawiecha półtwarde wiec nie masz czym ie martwić.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
zybi44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 22:09
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
Kontakt:

Post autor: zybi44 » śr wrz 21, 2005 17:47

nie polecam jvc zmeczenie zawieszenia lasera padaka wytrzymal 1,5 roku i zgon pioneer musi byc:]


CZARNY POCISK

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości