JAkie glosniczki na poczatek :) ?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » czw wrz 08, 2005 17:21

50WAT w radiu to w rzeczywistości 25W RMS jak nie mniej. Poleciłbym ci wzmaka i porządne głośniczki. Z tyłu nie powinno się montować głośników (wszyscy tak mówią blablabla...). Najlepiej zainwestuj jak inni w tweeterki, średniotonowe i w skrzynię:). Chyba najlepszy zestaw no i oczywiście wzmacniacz do tego wszystkiego :)



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » czw wrz 08, 2005 17:23

Kasa najważniejsza. Jaką kasą dysponujesz na audio do samochodu??



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw wrz 08, 2005 18:13

Głuszenie 200 zł minimum głosniki Hertze 300 zł 500 zł na radyjko coś z pioneera lub clariona ewentualnie jak sie trafi alpine.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn wrz 19, 2005 09:48

Masz wyżej podana przykladowy zestaw, czego jeszcze nie wiesz??



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn wrz 19, 2005 12:26

Głuszenie takie http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787 głosniki takie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=64410825 radio to http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=64088952 najlepiej jakby trafić 7300 wytrzymalszeprzyciski lub 6300 6400


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Jasio_Zawodnik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 23, 2004 00:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Jasio_Zawodnik » pn wrz 19, 2005 21:23

Oj widze proponują hertze itd. ludzie skąd wy na to kase grzebiecie ja za 8stówek zmontowałem radio sonego x-plode + plus głośniki jajeczka Mac Audio + mdf + skay na to żeby jakos wyglądało + jakieś kable OFC + dwa seryjne głośniczki z mk2= na początku było fajnie.

Grało bardzo sympatycznie i jak na początek wydaje mi sie zupełnie wystarczająco tyle że po niecałym roku tylne głośniki zaczeły nieczysto grać ( na szczęście sa na 3letniej gwarancji) a przedni głośnik chyba sie ze starości rozsypał:) ale jak na początek było bardzo fajnie i polecam coś podobnego:) szczególnie że "Turysta" ma 1tys zł na początek:) to bedzie miał jeszcze na przednie głośniczki i piwo do chłodzenia gardełka podczas montażu:)

Pozdrawiam i polecam:)


Może i mały mięsień ale za to jaka dusza!!
Teraz to chyba spory biceps jest :D

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt wrz 20, 2005 09:51

Jasio_Zawodnik pisze:Oj widze proponują hertze itd. ludzie skąd wy na to kase grzebiecie ja za 8stówek zmontowałem radio sonego x-plode + plus głośniki jajeczka Mac Audio + mdf + skay na to żeby jakos wyglądało + jakieś kable OFC + dwa seryjne głośniczki z mk2= na początku było fajnie.

Grało bardzo sympatycznie i jak na początek wydaje mi sie zupełnie wystarczająco tyle że po niecałym roku tylne głośniki zaczeły nieczysto grać ( na szczęście sa na 3letniej gwarancji) a przedni głośnik chyba sie ze starości rozsypał:) ale jak na początek było bardzo fajnie i polecam coś podobnego:) szczególnie że "Turysta" ma 1tys zł na początek:) to bedzie miał jeszcze na przednie głośniczki i piwo do chłodzenia gardełka podczas montażu:)

Pozdrawiam i polecam:)
Poczytaj posty to dowiesz się czemu nikt nie poleca twojej konstrukcji.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » wt wrz 20, 2005 11:34

Jasio_Zawodnik pisze:sonego x-plode + plus głośniki jajeczka Mac Audio
... :panna: :panna: :panna: Do kompletu grzechów głównych brakuje Ci tuby :kac: ...

Jeśli nie miałeś pojęcia o CA, to niestety tak uwaliłeś kasę... ale nie zachęcajmy do tego innych. Poczytaj to forum albo jakiekolwiek inne o nagłaśnianiu auta - nie ekipa malacz upa upa daj basiorem na max, tylko czytaj tam, gdzie wypowiadają się fachowcy :bajer: . Przeczytasz, dlaczego nie kupuje się radia SONY :hmm: , dlaczego jaja brzmią gorzej niż okrągłe membrany :hmm: ... Dowiesz się też dlaczego tuba to zło i nie może nawet stanąć koło skrzyni :bigok: . Rozumiem, ze już wydałeś kasę i masz to co masz..., ale zachęcanie innych do powielania Twoich błędów jest nonsensem [-X . Nie zrób z tego ataku na Twoja osobę - nic do Ciebie nie mam.. ale do Twojego zestawu - owszem :roll: . Absolutnie nie jest on godny polecenia komuś, kto kompletuje swój własny. Nie twierdzę, że nie wydobywają się z niego żadne dźwięki oraz, że w aucie panuje cisza... Ale za wydaną przez Ciebie kwotę można było mieć dużo, powtarzam - dużo lepszy efekt \:D/ . Jasne, że nie każdy ma słuch absolutny, kupę forsy i jeździ na zawody... ale tu nie o to chodzi. Rzecz polega na tym, żeby za daną kwotę kupić jak najlepszy i rozsądniejszy zestaw :metal: ... a Twój z pewnością takim nie jest =; . Dla Ciebie gra - extra; fajnie ze Ci się podoba, ale jest skoro jest możliwość uzyskania lepszego odsłuchu za te same pieniądze... - to dlaczego nie... :chytry: ?

Myślę, ze to co zaproponował TUTENHAMON jest godne uwagi :pub: :chytry: ... Jego porada opiera się na wiedzy i doświadczeniu a nie na utopieniu własnej kasy. Żebyś nie mówił o wazelinince - wpadnij tu, tu czy tu (o tym nie wspomnę...)... Wielu ludzi powie to co Tut :bajer: ...

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

VWajnert
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr sty 05, 2005 13:28
Lokalizacja: Śrem
Kontakt:

Post autor: VWajnert » wt wrz 20, 2005 15:58

ja sie musze dolaczyc to opini, ze jaja MacAudio z tylu golfa II graja calkiem fajnie. tak jakby byly stworzone do tego samochodu.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » wt wrz 20, 2005 17:36

VWajnert pisze:ja sie musze dolaczyc to opini, ze jaja MacAudio z tylu golfa II graja calkiem fajnie. tak jakby byly stworzone do tego samochodu.
Ja juz nie mam sily :panna: :panna:
LUDZIE CZYTAJCIE FAQ I RÓBCIE AUDIO Z GŁOWĄ!!!



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt wrz 20, 2005 21:20

Hehe Kubuś20 też już masz dosyć po mału.


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości