w sryjne miejsca do Bory

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

pavulon11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw sty 29, 2009 12:06
Lokalizacja: świętokryskie

w sryjne miejsca do Bory

Post autor: pavulon11 » pn lut 16, 2009 19:13

Witam chciałbym sobie podmienić seryjne głośniki na coś troszkę lepszego tylko nie wiem na co żeby lepiej grało nie chce skrzyni miałem w poprzednim aucie to musiałem dokręcać klape bo się odkręcała chciałbym dobry i czysty dźwięk żeby i basik był soczysty. Ale muszą wejść w otwory w drzwiach najwyżej dystanse można dołożyć. Poradźcie coś?



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn lut 16, 2009 20:01

Takich tematów jak Twój było na forum już chyba setki.
Uzyj wyszukiwarki forumowej, albo sprecyzuj wymagania, bo narazie to chyba musisz zaprosić tu wróżkę :green_fuck: bo nie wiemy, jakie masz radio, jaki budżet na głośniki itd.

Dodatkowo istnieje taki podwieszony temat pt. "Instalacje forumowiczów" tam również można sporo poczytać.



pavulon11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw sty 29, 2009 12:06
Lokalizacja: świętokryskie

Post autor: pavulon11 » czw lut 19, 2009 10:56

Nie mogłem znajśc nic podobnego. A więc tak radyjko seryjne nie chce go wywalać bo ładnie się komponuje. Nie chciałbym bawić się w wygłuszanie już wyrosłem z mocnego grania. Cena jaką chciałbym przeznaczyć trudno powiedzieć może tak potrzebne mi 4 głośniki w otwory drzwi + wysokie tony oczywiście i żeby było dobra jakość w dobrej cenie. Nie muszą być z najwyższej półki za kosmiczną cenę po prostu dobre brzmienie w przystępnej cenie. Najlepiej gdyby nie potrzebowały wzmacniacza nie wiem czy to możliwe bo w temacie jestem zielony poprzedni sprzęt dobierał mi kumpel ale teraz nie mam z nim kontaktu więc proszę was



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw lut 19, 2009 11:28

Wpisz w "szukaj" "głośniki pod radio" i poczytaj .



pavulon11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw sty 29, 2009 12:06
Lokalizacja: świętokryskie

Post autor: pavulon11 » czw lut 19, 2009 12:48

oki poczytałem i najlepsze pod radio by były ale jest jeszce inna opcja wyżucić seryjne radi zostało mi ze starego auta kdc w 4031y kenwood tylko nie chciałbym mieć dziury w półce jakiś korektor żeby nie było dziury i może obejdzie się bez wzmacniacza żeby jednak było lepiej czy lepiej dokupić do seryjnego jakiś podstawowy wzmacniacz??



Awatar użytkownika
pendzel_3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 194
Rejestracja: pn wrz 15, 2008 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pendzel_3 » czw lut 19, 2009 15:42

kombinacji masz full.. nikt Ci nic konkretnego nie napisze bo Ty nic nie napisałeś;/.... jaka cena? tego zestawu głośniczków, ile ma na wyjściu Radio,
pavulon11 pisze:chciałbym dobry i czysty dźwięk żeby i basik był soczysty.
pavulon11 pisze:Nie chciałbym bawić się w wygłuszanie już wyrosłem z mocnego grania
jedno wyklucza drugie, tym bardziej ze nie chcesz suba ani wzmaka, bez wygłuszenia to daj se siana bo różnica pomiędzy seryjnymy a tym co wstawisz, będzie naprawdę nie adekwatka do kasy którą dasz za te głośniki...

jeżeli masz do wydania do 500zł na te 4 głośniczki to polecam Helix DB 62.1, ten kenwood Ci to pociągnie... :grin: Powodzenia


Co to jest żona i teściowa w samochodzie?
Zestaw głośnomówiący!

pavulon11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw sty 29, 2009 12:06
Lokalizacja: świętokryskie

Post autor: pavulon11 » czw lut 19, 2009 16:08

Poczytałem dokładniej i myślę serie zmienić na tego kenwooda. Mam chętnego na serie za 200 będzie na jeden komplet Helix DB 62.1. A 500zł zostaje na wzmacniacz a jedne na razie zostaną seryjne. Tylko teraz doradźcie jaki wzmacniacz żeby był dobry pod te głośniczki (chyba ze w tej cenie da się kupić coś będzie lepiej grało pod wzmacniaczem). I zamawiam do garażu i montaż dzięki za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony czw lut 19, 2009 16:22 przez pavulon11, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Raadek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 10:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Raadek » czw lut 19, 2009 16:12

pavulon11 pisze:Mam chętnego na serie za 200 będzie na jeden komplet Helix DB 62.1 i jakiś wzmacniacz a jedne na razie zostaną seryjne.
Nie lepiej kupić coś raz a porządnego?Kup jeden konkretny system na przód,wygłusz drzwi(w tym modelu wystarczy nawet APP) i poszukaj markowego używanego piecyka.


Natural Sound

pavulon11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw sty 29, 2009 12:06
Lokalizacja: świętokryskie

Post autor: pavulon11 » czw mar 05, 2009 10:58

A czy takie coś w połączeniu z seryjnym radyjkiem polepszy coś dźwięk czy nie ma się co bawić w takie pierdoły i kupić po prostu nowe radio?? http://allegro.pl/item573424169_proceso ... _noki.html



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości