Zmiana radia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

domino1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob gru 13, 2008 16:55
Lokalizacja: Lubsko

Zmiana radia

Post autor: domino1992 » sob sty 10, 2009 15:19

Witam mam golfa IV rok 99 mialem radyjko vw Beta IV obecnie zalozylem na szybkiego beta V i wlaczam a tu nic. nie spawdzalem bezpiecznika moze w tym problem ale z tego co widzialem to ludzie maja problemy z tymy radiami? moze ktos mi to przyblizyc jak je uruchomic oraz jakis sposob na wyjecie bo te bolce powskakiwały. zeby niczego nie uszkodzic oczekuje na info!



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob sty 10, 2009 15:46

Temat wałkowany w szpary cieki nożyk lub pilniczek i po kłopocie a co do załączania to gałką głośności chyba że już ci wyskoczyło SAFE2 to masz kłopot bo woła o kod



domino1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob gru 13, 2008 16:55
Lokalizacja: Lubsko

Post autor: domino1992 » sob sty 10, 2009 15:53

mam radio orginalne wygiagniete z golfa OCEAN z 2003roku do golfika IV z 99roku podlaczylem tak szybko i no naduszm gałke i nic o tym pilniczku juz wiem , dziekuje . ale ze radio nie chodzi to moze byc problem w kostce? ze tam kabelki są inaczej przystosowane? niz do beta v?



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob sty 10, 2009 16:00




domino1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob gru 13, 2008 16:55
Lokalizacja: Lubsko

Post autor: domino1992 » sob sty 10, 2009 16:23

powiem ci ze wlasnie auto wrocilo i wkladam pilniczek i nic z tego radio jak siedzi tak siedzi radio to VW BETA V . tymi pilniczkami w te dziurki nic nie daje wkladam i nic?!

EDIT:

Dziś załaczylem radio. Mam standardowa kostke ISO gdzie w kostce zasilajacej jest 5kabelkow 1 to masa a reszta to plusowe i tak podlaczylem zadowolony wszystko gra. lecz jest problem najwidoczniej kostka iso niewystawcza trzeba dolozyc jakis pin dodatkowy gdyz radio caly czasy jest podswietlone jest prad stały a powinno byc tylko po przekreceniu kluczyka oraz zapaleniu swiatel pozycyjnych. moze ktos mi pomoc rozwikłac ten problem. czekam na info.

[ Dodano: 11 Sty 2009 17:49 ]
odswierzam.


Dziś załaczylem radio. Mam standardowa kostke ISO gdzie w kostce zasilajacej jest 5kabelkow 1 to masa a reszta to plusowe i tak podlaczylem zadowolony wszystko gra. lecz jest problem najwidoczniej kostka iso niewystawcza trzeba dolozyc jakis pin dodatkowy gdyz radio caly czasy jest podswietlone jest prad stały a powinno byc tylko po przekreceniu kluczyka oraz zapaleniu swiatel pozycyjnych. moze ktos mi pomoc rozwikłac ten problem. czekam na info.

[ Dodano: 13 Sty 2009 16:59 ]
kolega z pszczyny pomógł dizeki
Ostatnio zmieniony ndz sty 11, 2009 18:48 przez domino1992, łącznie zmieniany 2 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości