jedna strona glosnikow nie dziala???????

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

basinio1809
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 16, 2008 18:21
Lokalizacja: skierniewice
Kontakt:

jedna strona glosnikow nie dziala???????

Post autor: basinio1809 » pn gru 22, 2008 15:21

witam. mam swoim golfie 3 radio od opla na kasety . Chce je zmienic na cd niedlugo jak kasy przybedzie:)) i mam taki problem mam tylko z tyłu w półce dwa glosniki w drzwiach nawet nie ma dzior na glosnki:( i jak slucham radia to chodza oba glosniki a jak wlacze kasete to chodzi glosnik od strony kierowcy a ten drugi tak aby aby cos slychac. i czy jak kupie radio na plytki tez tak bedzie???? kable zle poldaczone w kostce czy tak musi byc przez ta kasete ?? nie wiem o co tu chodzi. pomóżcie na przyszlosc bede wiedzial:)


bastek

Awatar użytkownika
D1_PITER
Forum Master
Forum Master
Posty: 1411
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:13
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Re: jedna strona glosnikow nie dziala???????

Post autor: D1_PITER » pn gru 22, 2008 15:29

basinio1809 pisze:jak slucham radia to chodza oba glosniki a jak wlacze kasete to chodzi glosnik od strony kierowcy a ten drugi tak aby aby cos slychac
Skoro na tunerze, działają oba głośniki to znaczy, że instalacja i jej podłączenie jest dobre. Więc na pewno masz uszkodzone radio. Na nowym problem na pewno zniknie ;)


Obrazek

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » wt gru 23, 2008 11:38

basinio1809 pisze:jak wlacze kasete to chodzi glosnik od strony kierowcy
pewno odlutował się kabelek przy głowicy magnetofonu. Jesli masz odrobine zdolności manualnych to naprawisz sam.
Jeśli planujesz wymianę radia na odtwarzacz CD, to śmiało, powinno wszystko śmigać jak należy.



Awatar użytkownika
pelikan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: czw sie 03, 2006 11:09
Lokalizacja: Głogówek/Żędowice

Post autor: pelikan » czw gru 25, 2008 10:36

Slavwek.ie pisze:
basinio1809 pisze:jak wlacze kasete to chodzi glosnik od strony kierowcy
pewno odlutował się kabelek przy głowicy magnetofonu. Jesli masz odrobine zdolności manualnych to naprawisz sam.
Jeśli planujesz wymianę radia na odtwarzacz CD, to śmiało, powinno wszystko śmigać jak należy.
dokładnie tak jak napisał kolega,ciężko żeby coś innego w tym przypadku było zepsute.Lutownica,troche cierpliwości i jazda - radio chula :okej:


Obrazek
Passat B6
viewtopic.php?f=91&t=427389" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 96 gości