Instalacja Radia w GOLFIE III plz HELP

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
iles
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr sty 26, 2005 14:03
Lokalizacja: Warszawa

Instalacja Radia w GOLFIE III plz HELP

Post autor: iles » wt lip 26, 2005 20:56

niedawno kupilem swoj pierwszy samochod VW GOLF III 1.8 90 KM , chcialbym zamontowac w nim radyjko Philips'a tylko mam maly klopot :( . w golfie sa kable do radia koloru :
2x niebiesko-biale
1Xbrazowy
1X czerwono-bialy
1Xczerwono-brazowy
a z kostki radia philipsa sa przewody zolty , niebieski , brazowy , i czerwony .
mam pytanko ktrore kable od golfa mam odpowiednio zlaczyc z kablami z kostki radyjka philipsa ? wiem moze to glupie pytanko , ale naprawde nie znam sie , dopiero zaczynam zabawe z samochodem , z podlaczeniem glosnikow nie ma klopotu ale nie czaje tych innych kolorkow kabli od golfa do montazu radia , z gory bardzo dziekuje za pomoc . pozdrawim fanow Golfa :)



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » wt lip 26, 2005 21:32

Po pierwsze musisz zobaczyć w tyc hprzewodach od golfa gdzie masz przewód(+) i gdzie masz masę (-) u Ciebie prawdopodobnie to brązowy ,radyjko podepnij czerwony razem z żółtym do (+) wychodzącego z auta,może to byc grubszy przewód niż inne ,a brązowy do brązowego.A czy masz głośniki w mk3 wsadzone ??jak tak to z tamtymi przewodami musisz pokombinować aby podłączyć głośniki .Bo z Twego opisu z radia jak dlamnie wychodzi mało przewodów ,szczególnie do podłączenia głośników



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr lip 27, 2005 10:47

Czerwony z radia z czerwono białym
Brązowy z brązowym czerwono brązowy to plus ze stacyjki podepnij pod żółty jesli nic nie było kombinowane to piwinno działać a po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radyjko się wyłączy. Jeśli by nie działało zamień czerwono biały z czerwono brązowym miejscami. Niebieski to zasilanie automatycznej anteny bądź wzmacniacza bądź innego dowolnego urządzenia podpiętego pod odbiornik.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
iles
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr sty 26, 2005 14:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: iles » śr lip 27, 2005 11:40

dziekuje za podpowiedzi , bede probowal , jak bedzie wszystko dzialac to dam znac

[ Dodano: Sro Lip 27, 2005 16:15 ]
wszystko podlaczylem wszystko dziala
brazowy- brazowy
czewony- brazowoczerwonym
zolty - czerowonobialy
i to jest dobre u mnie polaczenie

tylko po wyjeciu kluczykow radyjko wylacza sie i po 10 sek. resetuja sie wszystkie ustaniewia w radiu . mozna tenu jakos zarazdzic? slyszalem ze mozna jakies 2 kable podpiac w 1 , tylko ktore? za pomoc z gory dziekuje



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw lip 28, 2005 09:57

No właśnie podpiołeś na odwrót dlatego się resetują bo nie trzyma pamięci jak zmostkujesz to podejrzewam że też nie będzie trzymać spróbój mojej kompozycji.


TUTENHAMON

wojtus00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 09, 2005 21:38
Kontakt:

Post autor: wojtus00 » sob sie 13, 2005 00:14

NO to jest podtrzymywanie pamięci. Dwa kabelki (nie wiek ktory z ktorym) musisz podmienic miejscami zeby caly czas na wyjsciu trzymal napięcie... jak masz jakis miernik to latwo to mozesz sprawdzić...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości